Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Isostar

Isostar High Protein Neutral 400G

  • Isostar High Protein Neutral 400G
  • Isostar High Protein Neutral 400G
  • Isostar High Protein Neutral 400G

Isostar High Protein Neutral 400G

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Isostar High Protein Neutral 400G

Isostar Wysoka Protein 90 hyperprotein napój został specjalnie zaprojektowany w celu zwiększenia objętości mięśni. Związany z ćwiczeń rozwojowych odpowiednie mięśnie, jego formuła hyperprotein (82% białka mleka o wysokiej wartości biologicznej) został zaprojektowany w celu promować utrzymanie i rozwój luzem (czas schnięcia). Jest bogaty w witaminy i minerały: wapń i magnez przyczynia się do dobrego funkcjonowania mięśni. witamina B6 przyczynia się do metabolizmu białka i glikogenu. witaminy B2 i B6 są zaangażowane w normalnym powstawania krwinek czerwonych; które odgrywają istotną rolę w dotleniający tkanek, w tym tkanki mięśniowej. Witamina E jest zaangażowany w przeciwutleniającą ochronę elementów komórkowych. witaminy C i PP może przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia w przypadku usterki. Jeść je w pełnym zaufaniem, w "Isostar Jakość Kontrakt" etykiety, która gwarantuje jakość, identyfikowalności i braku wszelkich substancji leczniczych w całym zakresie.

Kiedy jeść:

Dla optymalnego wykorzystania, trwać od 1 do 3 porcji (0,8 1,5 g / kg masy ciała) rozłożone w ciągu dnia w trakcie lub po szkoleniach, o zróżnicowanej diety. Zalecamy także używanie Wysoka Protein 90 w leczeniu: potrwać od 1 do 3 porcji (0,8 1,5 g / kg masy ciała) rozprzestrzenianie się w ciągu dnia w trakcie lub po szkoleniach, o zróżnicowanej diety; Czas trwania cyklu: 30 dni. Pij obficie. Procedura przygotowania porcji: rozcieńczyć 3 łyżki zupy w proszku (= 25g) w 250 ml wody lub mleka.

Korzystne działania

Zalecany dla sportu wraz z krótkimi lub powtarzającego się wysiłku, nawet jeśli wydłużony.

alergeny:

Wyprodukowano w warsztacie, który wykorzystuje: orzechów (migdałów, orzechów laskowych), sezam, soja, jaja, ryby, łubinu, selera, glutenu.


Witaj w naszej Isostar High Protein Neutral 400G specjalnej promocji. W smashinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu tenisowy, ale również informacje na temat produktów tenisowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Żele .

Cechy Isostar High Protein Neutral 400G

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij