Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Isostar

Isostar High Energy 3 X 40 g Box 20

Isostar High Energy 3 X 40 g Box 20

  • Isostar High Energy 3 X 40 g Box 20
  • Isostar High Energy 3 X 40 g Box 20

Isostar High Energy 3 X 40 g Box 20

$ 64.45

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Isostar High Energy 3 X 40 g Box 20

Wysoka batonach zawierają mieszankę prostych i złożonych węglowodanów, które dostarczają energii podczas intensywnego i trwałego wysiłku, aby zmaksymalizować zasób energii węglowodanów. Są one bogate w witaminy B1, B2, PP, C i E: witaminy B1 i PP przyczynia się do przekształcania żywności w energię. witamina C, E i B2 są włączone w przeciwutleniającą ochronę elementów komórkowych. Są one również niską zawartość lipidów, a więc bardziej strawne.

Doping w sporcie profilaktyki:

Suplementy diety i inne środki spożywcze przeznaczone dla sportowców

Dobrego rozwoju i produkcji praktyki mające na celu zapewnienie braku substancji dopingujących

Kiedy jeść:

Idealny podczas treningów lub zawodów. Mogą również zostać podjęte przed rozpoczęciem ćwiczeń na etapie przygotowawczym.

Preferowane działania:

Zalecany dla wytrzymałości wysiłkowej (> 1 godzinę).

alergeny:

Wyprodukowano w warsztacie, który wykorzystuje: orzech laskowy, orzech, jaj, migdałów, łubinu seler, ryby, sezamowy, sojowy


W tym momencie, Isostar High Energy 3 X 40 g Box 20 jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W smashinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Odżywianie i w kategorii Batoniki energetyczne. Posiadamy szeroki wybór Batoniki energetyczne dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Isostar High Energy 3 X 40 g Box 20

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności