Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Isostar

Isostar H&p Antiox 7Litros Box 6

  • Isostar H&p Antiox 7Litros Box 6
  • Isostar H&p Antiox 7Litros Box 6
  • Isostar H&p Antiox 7Litros Box 6

Isostar H&p Antiox 7Litros Box 6

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Isostar H&p Antiox 7Litros Box 6

Hydrate & Wykonaj proszek jest izotoniczny napój mix do ćwiczeń, które spełniają potrzeby nawodnienia lub sportowców dostarczając: Dobre nawodnienie: izotoniczny formuła umożliwia szybsze nawodnienie i optymalne odprowadzanie żołądka. Pijany przed wysiłkiem, optymalizuje zapasy płynów przed startem. Następnie, w trakcie ćwiczeń, pomaga zwiększyć wydajność i wytrzymałość, aby ograniczyć ryzyko żołądkowo problemy jelitowe i wreszcie, aby umożliwić lepszą regenerację po wysiłku. Doskonałym źródłem energii. Antioxydant vertues dzięki witamin C i E oraz cynku, które przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym. Jest również bogaty w witaminy B1, która przyczynia się do przekształcania żywności w energię.

Kiedy jeść:

Podczas ogrzewania (150 ml co 15 minut) i regularne w czasie i po wysiłku (aż do 2 godzin po treningu) (150 ml, co 15 minut). Procedura przygotowania porcji: 3 miarki rozcieńczyć w 500 ml wody.

Preferowane działania:

Idealny podczas intensywnych ćwiczeń lub przedłużających i zalecane podczas uprawiania sportu w ciepłym klimacie.

alergeny:

Wyprodukowano w warsztacie, który wykorzystuje: mleko, gluten, soję


Isostar H&p Antiox 7Litros Box 6 posiada oficjalną gwarancję od marki Isostar. Zakupy w naszym sklepie online tenisowy , pozwalają na zakup Isostar H&p Antiox 7Litros Box 6 prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 58.95 $. Nie przegap!

Cechy Isostar H&p Antiox 7Litros Box 6

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności