Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Isostar

Isostar Energygrel 35gr

  • Isostar Energygrel 35gr
  • Isostar Energygrel 35gr
  • Isostar Energygrel 35gr

Isostar Energygrel 35gr

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Isostar Energygrel 35gr

ISOSTAR energii żel jest żelem energii węglowodanów (100% energii dostarczanej przez węglowodanów). Jego kompozycja na bazie syropu glukozowego, oznacza, że ​​jest ona łatwo przyswajane i strawione, zwłaszcza podczas intensywnego wysiłku. Ponadto żel ten jest bogaty w witaminy C i B1: witaminy B1 i C przyczynia się do przemiany pożywienia w energię. witamina C może przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia w przypadku usterki. Jest on dostarczany w elastycznej, otwartej saszetce łzowego, który jest idealny w wyścigu i nadaje się do wszystkich zdarzeń.

Kiedy jeść:

Dla pobudzenia, tuż przed rozpoczęciem lub przed zakończeniem imprezy i przed wzgórza lub przyspieszenia. Należy dołączyć napoju.

Preferowane działania:

Wszystkie działania.

alergeny:

Wyprodukowano w warsztacie, który wykorzystuje: mleko, soja, gluten, ryby


Odkryj Isostar Energygrel 35gr w najlepszej cenie. Odwiedź smashinn, twój sklep online, gdzie kupisz sprzęt tenisowy i uzyskasz rabaty bez wychodzenia z domu. Bezpieczne płatności i śledzenie wysyłki gwarantowane! Zamów Isostar Energygrel 35gr już teraz i uzupełnij swój sprzęt. Ciesz się sportem na co dzień w pełni!

Cechy Isostar Energygrel 35gr

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności