Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Isostar

Isostar Energygrel Aplle 35gr

  • Isostar Energygrel Aplle 35gr
  • Isostar Energygrel Aplle 35gr
  • Isostar Energygrel Aplle 35gr

Isostar Energygrel Aplle 35gr

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Isostar Energygrel Aplle 35gr

ISOSTAR energii żel jest żelem energii węglowodanów (100% energii dostarczanej przez węglowodanów). Jego kompozycja na bazie syropu glukozowego, oznacza, że ​​jest ona łatwo przyswajane i strawione, zwłaszcza podczas intensywnego wysiłku. Ponadto żel ten jest bogaty w witaminy C i B1: witaminy B1 i C przyczynia się do przemiany pożywienia w energię. witamina C może przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia w przypadku usterki. Jest on dostarczany w elastycznej, otwartej saszetce łzowego, który jest idealny w wyścigu i nadaje się do wszystkich zdarzeń.

Kiedy jeść:

Dla pobudzenia, tuż przed rozpoczęciem lub przed zakończeniem imprezy i przed wzgórza lub przyspieszenia. Należy dołączyć napoju.

Preferowane działania:

Wszystkie działania.

alergeny:

Wyprodukowano w warsztacie, który wykorzystuje: mleko, soja, gluten, ryby


Isostar Energygrel Aplle 35gr posiada oficjalną gwarancję Isostar. Jako oficjalny detalista Isostar, cała nasza oferta produktów tenisowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W smashinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Zdrowie i odżywianie, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Żele dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Isostar Energygrel Aplle 35gr

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij