Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Isostar

Isostar Energy Gel Aplle

Isostar Energy Gel Aplle

  • Isostar Energy Gel Aplle
  • Isostar Energy Gel Aplle
  • Isostar Energy Gel Aplle

Isostar Energy Gel Aplle

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Isostar Energy Gel Aplle

ISOSTAR energii żel jest żelem energii węglowodanów (100% energii dostarczanej przez węglowodanów). Jego kompozycja na bazie syropu glukozowego, oznacza, że ​​jest ona łatwo przyswajane i strawione, zwłaszcza podczas intensywnego wysiłku. Ponadto żel ten jest bogaty w witaminy C i B1: witaminy B1 i C przyczynia się do przemiany pożywienia w energię. witamina C może przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia w przypadku usterki. Jest on dostarczany w elastycznej, otwartej saszetce łzowego, który jest idealny w wyścigu i nadaje się do wszystkich zdarzeń.

Kiedy jeść:

Dla pobudzenia, tuż przed rozpoczęciem lub przed zakończeniem imprezy i przed wzgórza lub przyspieszenia. Należy dołączyć napoju.

Preferowane działania:

Wszystkie działania.

alergeny:

Wyprodukowano w warsztacie, który wykorzystuje: mleko, soja, gluten, ryby


Jeśli szukasz Isostar Energy Gel Aplle, masz szczęście. W sklepie tenisowy znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w smashinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Odżywianie . smashinn oferuje ekskluzywne produkty Żele dla wielu aktywności. Żele zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Isostar Energy Gel Aplle

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności