Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Intova

Intova Universal Adapter USB Charger

  • Intova Universal Adapter USB Charger
  • Intova Universal Adapter USB Charger
  • Intova Universal Adapter USB Charger

Intova Universal Adapter USB Charger

Opis produktu Intova Universal Adapter USB Charger

Kompaktowa konstrukcja zapewnia adaptery AV dla globalnego wykorzystania i porty ładowania USB z wyjściem 2 5V 1000mAh. Dostosowuje się korki w ponad 160 krajach i pozwala 2 do ładowania urządzeń USB jednocześnie. Model # USB CH


UWAGA: Nie jest USB CH napięcia transformatora to tylko wtyczkę. Upewnij się, że urządzenie jest wiele napięcia przed użyciem w innych krajach.Dane techniczne:


2 porty USB: 5V DC, 1A max


Diody LED stanu zasilania / USB AC


USA, Wielka Brytania, UE, UA przejściówek zawarte


Bezpiecznik zapewnia ochronę przed przepięciami


Zapasowy bezpiecznik zawarte


Wejście: 110 250V, 3A


2 USB 160 krajach


Zamierzasz kupić Intova Universal Adapter USB Charger? Wszystkie produkty Intova mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Intova Universal Adapter USB Charger i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na smashinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów tenisowy.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności