Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Voltom Tangerine 600gr

  • Infisport Voltom Tangerine 600gr
  • Infisport Voltom Tangerine 600gr
  • Infisport Voltom Tangerine 600gr

Infisport Voltom Tangerine 600gr

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport Voltom Tangerine 600gr

BEZGLUTENOWE


Ostatecznego STAN WĘGLOWODANÓW ART


Proste węglowodany, takie jak glukoza i fruktoza mają bardzo mały ciężar cząsteczkowy, który stanowi problem podczas przygotowywania roztworów izotonicznych, ponieważ powinny one być wykonane w bardzo małych stężeniach, co powoduje napojów, które mają te typy komórek do bardzo mało kalorii, co skutkuje bardzo niską efektywności energetycznej.


INFISPORT Voltom® jest opatentowanym węglowodanów tworzą amylopektyny (polisacharydem składającym się z tysięcy cząsteczek glukozy) w najprostszy roztworu o bardzo dużej masie cząsteczkowej i najniższe stężenie osmolowe wszystkich produktów, które są obecnie na rynku (10 mOsm / kg, 5%, w rozwiązanie). Dlatego też jego absorpcja jest szybki i nie powoduje stres żołądka.


Osmolarności w 5% roztworze w wodzie:


VOLTOM®: 10 MOS / kg

Vitargo: 11 MOS / kg

Maltodekstryna: 48 MOS / kg

Stężenia glukozy 620 MOS / kg


Te cechy sprawiają, że jest to możliwe, za pomocą INFISPORT Voltom® celu przygotowania roztworów izotonicznych o znacznie wyższych stężeniach niż inne węglowodany, a tym samym o dużej wartości energii i tym samym jest odpowiedni zarówno do zwiększania stężenia węglowodanów przed ćwiczeniami, oraz ich utrzymanie i szybkie przywrócenie zapasy glikogenu do końca.


INFISPORT Voltom® zawiera odpowiednią ilość witaminy B1 wymaganych do metabolizmu węglowodanów. W związku z tym organizm nie ma do wykorzystania własnych zasobów tej witaminy po spożyciu, jak ma to miejsce w przypadku innych produktów na rynku.


Zawartość kwasu cytrynowego pomaga zwalczać kwasicę metaboliczną wynikającą z praktyki ćwiczeń fizycznych. Jest słodzone sukraloza, jednym pochodną cukru, o mocy słodzenia i 600 razy większe nieabsorbowalnego, dlatego też nie kalorii.


INFISPORT Voltom® jest w puszkach zawierających 2 kg i 800g.Arkusz danych:Składniki:


Hydrolizowanej skrobi bogatej w amylopektynę (99%), aromat, środek zakwaszający: kwas cytrynowy, barwnik: beta-karoten, słodzik: sukraloza, witamina B1 (tiamina corhidrato).Jak używać:


Przed wysiłkiem:


Aby pomóc wstępnego ładowania węglowodanów: W celu osiągnięcia maksymalnego obciążenia węglowodanów przed zawodami, należy przyjmować 4 środki ubijając (około 80 g) rozpuszcza się w 600 800 ml wody dziennie (w jednej lub kilku dawkach) na trzy dni przed Wydarzenie i wykonać niską intensywność treningi lub "aktywny wypoczynek".


Aby mieć odpowiednią ilość węglowodanów i twarz albo treningu lub zawodów, także wziąć porcję 80g (4 środków ubijając) na godzinę przed treningiem rozpuszczoną w takiej samej ilości wody.


Podczas wysiłku:


Rozpuścić 80 g (4 Środki ubijając) na 800 ml wody i pić 125 200 ml co 15 20 minut.


Po wysiłku:


Rozpuścić 80 g (4 Środki ubijając) w 600 800 ml wody i pić małymi łykami w ciągu pierwszej godziny po treningu lub zawodów, w celu przywrócenia mięśni zapasy glikogenu.Rozpuszczania: Podczas rozpuszczania jest szybszy od innych obecnych węglowodanów na rynku bardzo wysoka masa cząsteczkowa sprawia, że ​​rozwiązanie jest nieco wolniejsza niż cukier lub glukozy.


Infisport Voltom Tangerine 600gr to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z tenisowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Rekuperatory i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odżywianie znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie smashinn! Oferujemy szeroki wybór Infisport, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Infisport Voltom Tangerine 600gr

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij