Infisport Voltom Tangerine 600 g

Infisport Autoryzowany Dostawca.
Pełna gwarancja od producenta.

Infisport

$ 13.45

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

lupa

Infisport Voltom Tangerine 600 g

close

Infisport Voltom Tangerine 600 g

Infisport Voltom Tangerine 600 g

Opis

BEZGLUTENOWE

Ostatecznego STAN WĘGLOWODANÓW ART

Proste węglowodany, takie jak glukoza i fruktoza mają bardzo mały ciężar cząsteczkowy, który stanowi problem podczas przygotowywania roztworów izotonicznych, ponieważ powinny one być wykonane w bardzo małych stężeniach, co powoduje napojów, które mają te typy komórek do bardzo mało kalorii, co skutkuje bardzo niską efektywności energetycznej.

INFISPORT Voltom® jest opatentowanym węglowodanów tworzą amylopektyny (polisacharydem składającym się z tysięcy cząsteczek glukozy) w najprostszy roztworu o bardzo dużej masie cząsteczkowej i najniższe stężenie osmolowe wszystkich produktów, które są obecnie na rynku (10 mOsm / kg, 5%, w rozwiązanie). Dlatego też jego absorpcja jest szybki i nie powoduje stres żołądka.

Osmolarności w 5% roztworze w wodzie:

VOLTOM®: 10 MOS / kg
Vitargo: 11 MOS / kg
Maltodekstryna: 48 MOS / kg
Stężenia glukozy 620 MOS / kg

Te cechy sprawiają, że jest to możliwe, za pomocą INFISPORT Voltom® celu przygotowania roztworów izotonicznych o znacznie wyższych stężeniach niż inne węglowodany, a tym samym o dużej wartości energii i tym samym jest odpowiedni zarówno do zwiększania stężenia węglowodanów przed ćwiczeniami, oraz ich utrzymanie i szybkie przywrócenie zapasy glikogenu do końca.

INFISPORT Voltom® zawiera odpowiednią ilość witaminy B1 wymaganych do metabolizmu węglowodanów. W związku z tym organizm nie ma do wykorzystania własnych zasobów tej witaminy po spożyciu, jak ma to miejsce w przypadku innych produktów na rynku.

Zawartość kwasu cytrynowego pomaga zwalczać kwasicę metaboliczną wynikającą z praktyki ćwiczeń fizycznych. Jest słodzone sukraloza, jednym pochodną cukru, o mocy słodzenia i 600 razy większe nieabsorbowalnego, dlatego też nie kalorii.

INFISPORT Voltom® jest w puszkach zawierających 2 kg i 800g.


Arkusz danych:


Składniki:

Hydrolizowanej skrobi bogatej w amylopektynę (99%), aromat, środek zakwaszający: kwas cytrynowy, barwnik: beta-karoten, słodzik: sukraloza, witamina B1 (tiamina corhidrato).


Jak używać:

Przed wysiłkiem:

Aby pomóc wstępnego ładowania węglowodanów: W celu osiągnięcia maksymalnego obciążenia węglowodanów przed zawodami, należy przyjmować 4 środki ubijając (około 80 g) rozpuszcza się w 600 800 ml wody dziennie (w jednej lub kilku dawkach) na trzy dni przed Wydarzenie i wykonać niską intensywność treningi lub "aktywny wypoczynek".

Aby mieć odpowiednią ilość węglowodanów i twarz albo treningu lub zawodów, także wziąć porcję 80g (4 środków ubijając) na godzinę przed treningiem rozpuszczoną w takiej samej ilości wody.

Podczas wysiłku:

Rozpuścić 80 g (4 Środki ubijając) na 800 ml wody i pić 125 200 ml co 15 20 minut.

Po wysiłku:

Rozpuścić 80 g (4 Środki ubijając) w 600 800 ml wody i pić małymi łykami w ciągu pierwszej godziny po treningu lub zawodów, w celu przywrócenia mięśni zapasy glikogenu.


Rozpuszczania: Podczas rozpuszczania jest szybszy od innych obecnych węglowodanów na rynku bardzo wysoka masa cząsteczkowa sprawia, że ​​rozwiązanie jest nieco wolniejsza niż cukier lub glukozy.

Witaj w naszej Infisport Voltom Tangerine 600 g specjalnej promocji. W smashinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu tenisowy, ale również informacje na temat produktów tenisowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Rekuperatory .

Cechy

Kody kreskowe EAN:

Pokaż więcej powiązanych produktów:

Infisport - Odżywianie - Rekuperatory

. Odżywianie

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Opinie klientów (0)

Twoja ocena produktu 5 / 5
Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Twoja ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje opinie są sprawdzane przez pracowników naszej firmy i zamieszczane w ciągu pięciu dni roboczych. Na pytanie otrzymasz przez e-mail, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Klienci, ktόrzy oglądali Infisport Voltom Tangerine 600 g, oglądali rόwnież: