Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Protein Strawberry Secuential

  • Infisport Protein Strawberry Secuential
  • Infisport Protein Strawberry Secuential

Infisport Protein Strawberry Secuential

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport Protein Strawberry Secuential

Nowa formuła


Białka o dużej wartości biologicznej z różną szybkością wchłaniania i wysokiej strawności.


INFISPORT prezentuje nową koncepcję formułowania suplementów diety bogatych w białko: białko Sequencer


Powszechnie uznaje się, że ludzki organizm trawi o różnej prędkości różne klasy białek stosowanych w białko trzęsie. Enzymy trawienne przekształcenie białek w różnych aminokwasów, które czynią je w celu umożliwienia ich wchłonięcia.


W zależności od rodzaju białka, proces ten powinien być dość szybko, lecz w końcu aminokwasy dostępne budujące je w ograniczonej przestrzeni czasu. Dlatego, jak nasz organizm nie przechowuje kwasy białka i aminokwasy, ich dostępność do użytku przez różnych narządach i tkankach będzie ograniczony w czasie, bo aminokwasy nie zostanie zużyty natychmiast są eliminowane.


Równanie to stanowi nowość w swoim składzie zawiera różne rodzaje białka ściśle badanych do globalnego aminogramu wysokiej jakości biologicznej, podczas gdy w tym samym czasie, dzięki czemu naszego organizmu w celu utrzymania wystarczającej ilości aminokwasów, w dłuższym okresie czasu.


W ten sposób zwiększa naszą zdolność do syntezy nowych białek.


Smaki: truskawka i kakao


Suplement diety


Jeśli interesuje Cię Infisport Protein Strawberry Secuential, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Zdrowie i odżywianie marki Infisport mają najwyższą jakość. Infisport projektuje produkty specjalnie dla tenisowy, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Infisport Protein Strawberry Secuential już dziś!

Cechy Infisport Protein Strawberry Secuential

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij