Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Nd3 Solid Bar 40gr x 21

  • Infisport Nd3 Solid Bar 40gr x 21
  • Infisport Nd3 Solid Bar 40gr x 21
  • Infisport Nd3 Solid Bar 40gr x 21

Infisport Nd3 Solid Bar 40gr x 21

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport Nd3 Solid Bar 40gr x 21

INFISPORT ND3 SOLID umożliwiający pracę.


ND3 Solid to jedyny bar specjalnie opracowane, aby opóźnić zmęczenie w sposób kompleksowy Aby to zrobić, Infisport oparta jest na najnowszych badaniach w dziedzinie fizjologii ćwiczeń.


Kiedy poddajemy nasze ciało w dużym wysiłkiem intensywności, w miarę upływu czasu, cykl imprez fizjologicznych zdarzyć, że, jeśli nie kontrolowane, w końcu produkować zmęczenie, że będzie rosła wraz z upływem czasu i całkowicie ograniczyć wydajność, ponieważ będzie Wynik w spadku przechowywane glikogenu, wzrost amoniaku i powstawanie kwasów organicznych, zużycie w rozgałęzione aminokwasy, oraz pojawienie się "centralnego zmęczenia" oraz wzrost powstawania substancji o dużej mocy utleniającym (wolnych rodników ).


Ponadto, w przypadku tego rodzaju działań jest wykonywana kilka razy w tygodniu, jak to jest powszechne w zaplanowanym treningu ograniczy działania naszego układu odpornościowego.


Aby uniknąć tych wszystkich procesów z pogarszając naszą wydajność i nasze zdrowie, musimy dostarczać organizmowi, w trakcie i po wysiłku, szybkie wchłanianie węglowodanów, BCAA, glutamina, cytrynian, przeciwutleniacze i średnich trójglicerydy (MCT), które oszczędzają glikogenu.


ND3 Solid to jedyny bar, który zawiera wszystkie te składniki w określonych ilościach zapakowanych w oparciu o naturalnych owoców bar, który jest skompresowany smaczne do jedzenia.

Infisport ND3 Solidna Dostępny w opakowaniach zawierających 21 pręty 40 gramów Solidna ND3 Infisport zapewnia natychmiastowy energii i ochrony.


Składniki:


Pulpy z jabłek, cukier trzcinowy, glukoza, maltodekstryna, cukier inwertowany, MCT olej rozgałęzionych aminokwasów (L leucyna, L walina L izoleucyny.), Glutamina, środek zakwaszający, kwasu cytrynowego, sole mineralne (tlenek magnezu, siarczan cynku), agent oszklenia : oleje roślinne i utwardzony wosk Carnauba, zapachy: olejki eteryczne z cytryny i pomarańczy oraz kompleks witamin (B1, B6, C, E).


Instrukcje:


Aby w pełni korzystać z jego sformułowania, polecam go zaraz przed i podczas momentów maksymalnego nakładu. Jej zużycie po zakończeniu szkolenia lub konkurencji pozwala na szybsze odzyskanie przechowywane glikogenu.


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Zdrowie i odżywianie marki Infisport, znalazłeś najlepsze miejsce w smashinn. W smashinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Infisport, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze tenisowy produkty, jak Infisport Nd3 Solid Bar 40gr x 21. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Infisport Nd3 Solid Bar 40gr x 21 tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Infisport Nd3 Solid Bar 40gr x 21

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij