Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Iso Whey Chocolate 1.4kg

  • Infisport Iso Whey Chocolate 1.4kg
  • Infisport Iso Whey Chocolate 1.4kg
  • Infisport Iso Whey Chocolate 1.4kg

Infisport Iso Whey Chocolate 1.4kg

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport Iso Whey Chocolate 1.4kg

Potrzeby białkowe sportowca są o wiele lepsze niż w populacji ogólnej. Ale w tym samym czasie te białka musi być bogata w niezbędne aminokwasy (wysoka wartość biologiczna) dzięki czemu organizm syntetyzuje nowych białek mięśniowych. Potrzeby te nie zawsze mogą być złagodzone z jedzeniem. Istnieją sytuacje, w których konieczne jest użycie uzupełnienie białka w celu uniknięcia ponoszenia deficytów, które byłyby bardzo negatywne dla osoby, która jest uprawiania sportu. Jednocześnie sytuacja ta intensywnej praktyce sportu stawia poważne obciążenie dla stawów, które mogą cierpieć na dłuższą metę prowadzi do wspólnych urazów tkanki (ścięgna, chondropathies, etc).

INFISPORT (Instytut Sportu Pysiology), biorąc pod uwagę wszystkie te wymagania widział w swojej codziennej praktyce zawodowej, sformułowała INFISPORT ISO WHEY Articulate Leucyna +, produkt wykonany z białkiem odizolować świeżego mleka o wysokiej wartości biologicznej, uzyskanych poprzez przepływ mikrofiltracji krzyżowej (CFM) , techniką, która acheives produkt o niskiej zawartości sodu, prawie nie mikrofiltracji przepływu przekroju, prawie nie ma tłuszczu lub laktoza, o wysokiej zawartości mineralnej (wapń) i wysoką proporcją białka, a wszystko to bez zakłócania jego struktury molekularnej, zapewniając wysoką aktywność biologiczną i która powoduje aktywację receptorów komórek mięśniowych na aminokwasów zawiera, postępując w ten sposób, aby pobieranie i powodować wzrost mięśni (anabolizm) naturalne. Ale do tego wzrostu i regeneracji zostać zmaksymalizowane, INFISPORT wzbogacił preparat leucyna, prawdziwy "silnik" syntezy białek.

W ten sposób, poprzez ISO WHEY stawowej leucyna, komórki mięśni zwiększenia syntezy białek. W tym samym czasie, aby zmniejszyć negatywne skutki fizycznej w łącznej tkanki łącznej, hydrolizat kolagenu zostały włączone do preparatu, zawierającego niezbędne aminokwasy regeneracji chondrocyty (komórki wchodzące w skład tkanki łącznej) .Thus produkt o wysokie stężenie białka uzyskane; przyjemny smak i łatwe pochłanianie co zwiększa syntezę białek mięśniowych, zapobiegając jego degradacji oraz ochrony złączy. Dodatek witaminy B6 ułatwia stosowanie przemiany produktu.

Specyfikacja:

Doniczki zawierające: 1,8 kg.

Dostępne w czekoladzie i truskawki


Wszystkie produkty tenisowy z kategorii Białka mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W smashinn znajdziesz szeroki wybór Odżywianie produktów od Infisport. Infisport Iso Whey Chocolate 1.4kg w cenie 58.95 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Infisport Iso Whey Chocolate 1.4kg

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij