Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Iso-Whey Chocolate 1.8Kg

  • Infisport Iso-Whey Chocolate 1.8Kg
  • Infisport Iso-Whey Chocolate 1.8Kg
  • Infisport Iso-Whey Chocolate 1.8Kg

Infisport Iso-Whey Chocolate 1.8Kg

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport Iso-Whey Chocolate 1.8Kg

BEZGLUTENOWE


Potrzeby białkowe sportowca są o wiele lepsze niż w populacji ogólnej. Ale w tym samym czasie te białka musi być bogata w niezbędne aminokwasy (wysokiej wartości biologicznej), tak, że organizm syntetyzuje nowych białek mięśniowych. Potrzeby te nie zawsze mogą być złagodzone z jedzeniem. Istnieją sytuacje, w których konieczne jest użycie uzupełnienie białka, aby uniknąć ponoszenia deficytów, które byłyby bardzo negatywne dla osoby, która jest uprawiania sportu.


W tym samym czasie, sytuacja ta intensywnej praktyce sportu stawia poważne obciążenie dla stawów, które mogą ponieść w dłuższej perspektywie, co prowadzi do uszkodzenia tkanek stawów (ścięgna, chondropathies, itp).


INFISPORT (Instytut Sportu Pysiology), biorąc pod uwagę wszystkie te wymagania widoczne w codziennej praktyce zawodowej, sformułował INFISPORT ISO WHEY Przedstawienie Leucyna +, produkt wykonany z białka izolować świeżego mleka o wysokiej wartości biologicznej, uzyskanych poprzez przepływ mikrofiltracji krzyżowej (CFM) , techniką, która acheives produkt o niskiej zawartości sodu, prawie nie ma tłuszczu lub laktoza, o wysokiej zawartości minerałów (wapń) i wysoką proporcją białka, a wszystko to bez zakłócania jego struktury molekularnej, zapewniając wysoką aktywność biologiczną i która powoduje aktywację receptory komórek mięśniowych na aminokwasy, które zawiera, przechodzące w ten sposób do wykorzystania i powodować wzrost mięśni (naturalne anabolizm). Ale do tego wzrostu i regeneracji być maksymalne, INFISPORT wzbogacił preparat leucyny, prawdziwy "silnik" syntezy białek. W ten sposób, poprzez ISO WHEY stawowej leucyna, komórki mięśni, zwiększenie ich syntezę białek.


W tym samym czasie, w celu zmniejszania negatywnych skutków fizycznej w łącznej tkanki łącznej, hydrolizat kolagenu zostały włączone do preparatu, zawierającego niezbędne aminokwasy regeneracji chondrocyty (komórki, które składają się z tkanki łącznej).


W ten sposób produkt o wysokiej zawartości białka otrzymany; przyjemny smak i łatwe pochłanianie co zwiększa syntezę białek mięśniowych, co zapobiega jego degradacji oraz ochrony złączy.


Dodatek witaminy B6 ułatwia stosowanie metaboliczny produkt.Arkusz danych:Składniki:


Białka serwatki (izolat i skoncentrować laktalbuminę), hydrolizat kolagenu, obniżonej zawartości tłuszczu kakao (smak czekoladowy), L leucyna 5%, aromat, kolor: czerwony burak (aromat truskawkowy), substancja słodząca: sukraloza (E955), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) ,


Szukasz produktów Infisport, a konkretnie Infisport Iso-Whey Chocolate 1.8Kg? Na smashinn można znaleźć pełną listę Zdrowie i odżywianie tenisowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego smashinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje tenisowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Infisport Iso-Whey Chocolate 1.8Kg

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij