Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Gel Envelopes Lemon 20gr x 24

  • Infisport Gel Envelopes Lemon 20gr x 24
  • Infisport Gel Envelopes Lemon 20gr x 24

Infisport Gel Envelopes Lemon 20gr x 24

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport Gel Envelopes Lemon 20gr x 24

INFISPORT żel doustny LEMON


Ochrona przed działaniem kwasu mlekowego wolnych rodników i efektywnej energii, lipolityczne oraz pobudzającym.


Podczas ciężkich ćwiczeń organizm wytwarza kwas mlekowy, amonu i duże ilości wolnych rodników. Obecność kwasu mlekowego w komórkach mięśniowych, powoduje wzrost kwasowości samego włókna mięśniowego. Takie stopniowe kwasica dezaktywuje enzym produkujący systemy energii, co prowadzi do zmęczenia i możliwych skurcze. Cytrynian w Infisport Oral Gel pomaga zneutralizować kwasowość organiczne produkowane przez intensywnym wysiłku. W ten sposób komórki mięśniowe nadal generują większą ilość energii. W tym samym czasie, pozwala na nerki lepiej wyeliminować toksyczne substancje.


Jednocześnie, wytwarzanie wolnych rodników we wnętrzu włókien mięśniowych reakcji utleniania produkt nie tylko lokalnie, ale w pozostałej części organizmu. Te procesy utleniania na poziomie lokalnym są odpowiedzialni za to, co jest znane jako opóźniona bolesność mięśni, który uniemożliwia prawidłowe odzyskanie ciała w twarz następnego wysiłku, treningu lub zawodów. Przeciwutleniacze uniknąć tych efektów.


Amonowe, rodnik wytwarzane przez ciało, są wysoce toksyczne, a zatem może być szybko usunięta. Glutamina działa jako nośnik, w celu dostosowania go do wątroby, które mają być zniszczone. W tym samym czasie, pozwala na wytwarzanie energii i chroni układ odpornościowy.


Kofeiny zawierającej aromat coli działa na dwa sposoby: z jednej strony zwiększa ona stymulacji autonomicznego układu nerwowego (sympatyczny oddziałów), tak, nasze ciało można lepiej dostosować się do intensywnego wysiłku i innych wytwarza działanie lipolityczne, to znaczy, że powoduje to w celu uwolnienia kwasów tłuszczowych, pozwalające na włókna mięśniowe w celu wytworzenia większej ilości energii.


Infisport żel doustny zawiera preparat doskonale zaprojektowane, aby chronić zawodnika z wielu szkód wyrządzonych przez te substancje. Ponadto Infisport żel doustny zapewnia natychmiastową i trwałą energię, która jest bardzo przydatna w okresach maksymalnego wysiłku.


Dlatego Infisport żel doustny należy stosować w sytuacji maksymalnego wysiłku na zmiany rytmu lub objawów wyczerpania w długich sportów trwania. To zmniejsza zmęczenie i skurcze, które pojawiają się w takich sytuacjach.


Infisport żel doustny jest w kartonach wtórnych zawierających 6 lub 12 pojedynczych kopert z 20 g treści i naturalnych smakach cytrynowym, pomarańczowym i cola.


Infisport żel doustny jest komplementarne żywności, o których mowa w tych sportów, które również wymagają dodatkowego poboru energii szybkiej asymilacji, ochronę przed substancjami toksycznymi generowanych podczas intensywnych ćwiczeń i / lub przedłużone.


Składniki:


Glukoza, maltodekstryna, sacharoza, koncentrat cola (aromat coli), sok z cytryny (aromat cytrynowy), sok pomarańczowy (aromat pomarańczowy), L glutaminy, tauryna, zakwaszający: kwas cytrynowy, węglan magnezu, środek zagęszczający: pektyny, kofeinę (aromat coli) środki konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu, smak, witaminy C, cytrynian potasu, glukonian cynku, regulator kwasowości: cytrynian sodu, octan DL alfa-tokoferylu (witamina E), chlorowodorek pirydoksyny (wit B6), chlorowodorek tiaminy (witamina B1), ryboflawina (vit B2).


Instrukcje:


Infisport Podanie doustne Gel podczas zajęć sportowych w razie potrzeby dodatkowego nakładu energii. Weź koperty pełnej wysiłku, w zależności od czasu trwania. Aby skrócić czas odzyskiwania kontynuować trzy kolejne na kilka minut po zakończeniu działania. Należy pić wodę po każdym karmieniu.


Zalecana maksymalna dawka dobowa: 5 kopert. Jeśli preferowane rozpuszczania produktu w butelce, dodać 3 koperty na 300 ml. Z wody.


W obecnej chwili Infisport Gel Envelopes Lemon 20gr x 24 dostępny jest w smashinn. Sprawdź jakie inne produkty tenisowy, marki Infisport znajdziesz w sklepie z tenisowy. Stwórz swój outfit z modelami Żele. W smashinn posiadamy najnowsze modele Zdrowie i odżywianie. Sprawdź naszą kolekcję tenisowy i znajdź coś dla siebie.

Cechy Infisport Gel Envelopes Lemon 20gr x 24

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij