Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Faster Bar 25gr X 28 orange/lemon

  • Infisport Faster Bar 25gr X 28 orange/lemon
  • Infisport Faster Bar 25gr X 28 orange/lemon
  • Infisport Faster Bar 25gr X 28 orange/lemon

Infisport Faster Bar 25gr X 28 orange/lemon

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport Faster Bar 25gr X 28 orange/lemon

BEZGLUTENOWE


QUICK ENERGY z przeciwutleniaczami


Pomaga DALEJ


Podczas wykonywania w sposób ciągły wysokiej intensywności, należy jeść pokarmy, które zapewniają szybki energii do mięśni, w przeciwnym razie nie będzie w stanie kontynuować pracę w tym samym natężeniu.


Ale także w takich chwilach, w wyniku wysoką szybkością metaboliczną korpus musi być w stanie zapewnić, że energia, wiele wytwarzane są wolne rodniki, przy kwasowości metaboliczny wzrasta.


Wolne rodniki mogą uszkadzać komórki mięśni; SIEBIE Dlatego istotne jest, aby je zneutralizować.


Musimy również zneutralizować kwas organiczny, tak, że enzymy odpowiedzialne za dostarczanie energii może nadal wykonują swoją pracę.


Aby to osiągnąć, INFISPORT była bardzo specjalny pasek: Szybciej, bar zupełnie inny od pozostałych pod względem jego składu, jak również jego niezwykły naturalny smak owoców prasowanego baru.


Jego zastosowanie w chwilach dużego zapotrzebowania energii pomaga kontynuować wysiłek, jednocześnie chroniąc organizm przed uszkodzeniami przez wolne rodniki produkowane i neutralizuje kwasowość nadmiernego organicznego.


Szybsze Bar, tak aby się nie kończy


INFISPORT Szybsze Bar jest w pudełkach zawierających 28 wyświetlaczy prętów 25 gramów.Arkusz danych:


INFISPORT Szybsze Bar zapewnia natychmiastowy energii i ochrony.Składniki:


Miąższ owoców (jabłka i maliny), cukier trzcinowy, syrop glukozowy, maltodekstryna, cukier odwrócony, aminokwasy (glutamina L i taurynę), aromat malinowy (malinowy przyprawione), aromat: olejki eteryczne z pomarańczy i cytryny (pomarańczowym smaku cytrynowego), środek żelujący: pektyny, zakwaszania: kwas cytrynowy, sole mineralne (tlenek magnezu, siarczan cynku), oszklenie agent: Non uwodornione oleje roślinne i wosk carnauba, Witaminy (B1, C, E).Jak używać:


Aby w pełni korzystać z jego sformułowania, zalecamy biorąc je bezpośrednio przed i w chwilach maksymalnego wysiłku.


Połknięcie go raz trening lub zawody zakończył, pozwala na szybsze odzyskanie zapasów glikogenu.


Kupuj Infisport Faster Bar 25gr X 28 orange/lemon w najniższej cenie! Twój sklep online tenisowy, smashinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Odżywianie w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Infisport Faster Bar 25gr X 28 orange/lemon. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu tenisowy w świetnych cenach!

Cechy Infisport Faster Bar 25gr X 28 orange/lemon

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij