Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Zephyr

Head Zephyr

Head Zephyr

  • Head Zephyr
  • Head Zephyr
  • Head Zephyr
  • Head Zephyr
  • Head Zephyr

Head Zephyr

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Zephyr

Dane techniczne:


Waga: 300 g

Szerokość: 33 mm

Wielkość główki: 390 cm²

Balans: 255 mm

Kształt główki: RedondaTechnologie:


Innegra:

Innegra jest dziś światy najlżejszy włókna o wysokiej wydajności. Jego ekstremalna wytrzymałość wraz z głowicami zaawansowanej technologii kompozytu węglowego prowadzi do nowej ultra wytrzymałego kompozytu hybrydowego.


Head Zephyr dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Head Zephyr posiada oficjalną gwarancję marki Head. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Rakiety padel i kategorii Junior .

Cechy Head Zephyr

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobra jakość

-

Wartość prawidłowa cena

Mały problem

-

Prawie wszystkie dobra dobra cena, średniej jakości, nie trzeba więcej, ale z małym problemem w przypadku kursora zamek był uszkodzony.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty