Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head YouTek IG Challenge Lite

  • Head YouTek IG Challenge Lite
  • Head YouTek IG Challenge Lite

Head YouTek IG Challenge Lite

Opis produktu Head YouTek IG Challenge Lite

Wersja Lite waży 260 gramów umożliwiających łatwiejszą obsługę i większą zwrotność. To doskonały wybór dla kobiet i ambitnych początkujących.Dane techniczne:


Waga: 260 g / 9,1 uncji

Belka: 24/26 / 23,5 mm

Wielkość główki: 645 cm² / 100 in²

Balans: 355 mm / ½ HH

Długość: Standard, 685mm / 27 w

Rozmiar Grip: 0 5

Wzór naciągu: 16/19Technologia:


INNEGRA:


Jego ekstremalna wytrzymałość wraz z głowicami zaawansowanej technologii kompozytu węglowego prowadzi do nowej ultra wytrzymałego kompozytu hybrydowego.


Nowy szef Innegra struktury kompozytu hybrydowego jest zintegrowany z rakietą na amortyzację i lepszą stabilność. W wyniku wibracji zmniejsza się nawet do 17% na uderzenia kuli o wyjątkowej kontroli i precyzji. To chroni odtwarzacz od siły uderzenia piłką.


Na szczycie tego: nowy hybrydowy struktury kompozytowej HEAD z ultra wytrzymałe włókna znacznie rozszerza Innegra wydajność swojej rakiety HEAD, oznacza to, że rakiety pozostaje dłużej w idealnym stanie, bez utraty jego wielkich właściwości.


INNEGRA W centrum uwagi:


Niezwykle wytrzymały i lekki

Najlżejszy włókien w dzisiejszym świecie

W połączeniu z włókna węglowego, Innegra tworzy ultra twardą strukturę kompozytu hybrydowego


KORZYŚCI:


Poprawa stabilności i zwiększone pochłanianie wstrząsów

Wibracje na uderzenia kuli zmniejsza się nawet o 17% w przypadku wyjątkowej kontroli i precyzji

Nowa struktura kompozytu hybrydowego HEAD wyraźnie zmierza na wydajność HEAD rakieta


Kochasz tenisowy? Kupuj Head YouTek IG Challenge Lite i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Head. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Rakiety tenisowe we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania tenisowy, modele Rakiety tenisowe zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij