Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head YouTek Graphene PWR Prestige

Head YouTek Graphene PWR Prestige

Head YouTek Graphene PWR Prestige

  • Head YouTek Graphene PWR Prestige
  • Head YouTek Graphene PWR Prestige
  • Head YouTek Graphene PWR Prestige
  • Head YouTek Graphene PWR Prestige

Head YouTek Graphene PWR Prestige

Opis produktu Head YouTek Graphene PWR Prestige

Moc spełnia precyzji. Rakieta Prestige PWR łączy moc i precyzję przypominać wydajność Tour of Prestige rakiet.Dane techniczne:


- Waga: 270 g - 9,5. oz


- Szerokość: 26/26/28 mm - 26/26/28 mm


- Balans: 340 mm - 1/3 HL


- Długość: 695 mm standardowy - Standard 27 1/3


- Układ naciągu: 16/19Technologia:


Przesunięcie równowagi sił:


Zagraj w swoją najlepszą grę kiedykolwiek z grafenu ™:


Nowa technologia HEAD rdzeń wprowadza najsilniejszy na świecie i ligh materiał testowy: Grafen ™.


Odkryta w 2004 roku, Grafen ™ składa się z pojedynczego dwuwymiarowej warstwy atomów węgla. Ten materiał ma wytrzymałość na rozerwanie 200 razy większą od stali, co sprawia, że ​​ostateczny substancji do tworzenia nowych klatek tenisowe HEAD rakiety o wyjątkowych właściwościach.


Grafen ™ technologia pozwala po raz pierwszy optymalna redystrybucja wagi w rakiety HEAD. Dzięki wykorzystaniu grafenu ™ w szybie, waga w środkowej części rakiety tenisowe mogą być zmniejszone. Zamiast tego, waga może zostać przesunięty z wału rakiety do bardziej funkcjonalnie odpowiednich obszarów w końcówce i przyczepności.


Ta unikalna konstrukcja zapewnia graczom niezrównaną zwrotność i zwiększonym swingweight.In słów innych, rakieta z Graphene ™ łatwiej jest huśtawka i umożliwia jeszcze bardziej potężne strzały. I to daje wnoszącym naprawdę ciężko.


Grafen ™ pozwala po raz pierwszy optymalne redystrybucja wagowych do końcówki i przyczepności.


Grafen ™ to najsilniejszy na świecie i najlżejszych materiałów


W konstrukcji rakiety HEAD, umożliwia redystrybucję ciężaru z wału rakiety do czubka i przyczepności.


Dzięki tej optymalnej redystrybucji masy w rakiecie, gracze generować więcej energii kinetycznej kiedy uderzyć piłkę. Przy mniejszym wysiłku, więcej mocy jest generowana.


Grafen ™ jest zintegrowany z wałem rakiety, dzięki czemu jest bardziej stabilna i umożliwia zoptymalizowany redystrybucję wagowych.


Waga została przesunięta na czubku i przyczepności, zapewniając lepszą zwrotność i większą swingweight.


TECHNOLOGIES GET INDIVIDUAL:


YouTek ™ łączy w sobie doskonałe technologie, aby idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Niezależnie, czy gra jest agresywny i ryzykowny lub spójne i gładkie, YouTek ™ zwiększa wydajność i przynosi obecnie najlepsze w tobie.


YouTek ™:


TECHNOLOGIES GET INDIVIDUAL:


YouTek ™ łączy w sobie doskonałe technologie, aby idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Niezależnie, czy gra jest agresywny i ryzykowny lub spójne i gładkie, YouTek ™ zwiększa wydajność i przynosi obecnie najlepsze w tobie.


Nagradzać spontaniczność i d3o ™:


GŁOWA lay-up z inteligentnego materiału.


d3o ™ należy do "inteligentnych materiałów" kategorii, czyli futurystyczny materiał o nietypowych cechach zachowania.


Dokładniej d3o ™ należy do podkategorii "dylatacyjny pianek", która radykalnie zmieni swoje zachowanie pod obciążeniem dynamicznym lub uderzenia.


Zintegrowany w lay-up i umieszczone w trzonie rakiety, d3o ™ oferuje nowe możliwości dla tenisistów.


D3o Technology ™ jest w stanie wyczuć potrzeby zawodników w różnych uderzeń (jego stanie dostosować się do Ciebie). na szybkich skutków (agresywne strzałów), inteligentne molekuły zablokować razem w ciągu nanosekund i znacznie zwiększyć sztywność całej ramy rakiety, aby zapewnić maksymalną moc.


Na powolnych oddziaływań (slice lub strzałów drop), z d3o cząsteczki ™ absorbowania wstrząsów, aby zapewnić bardziej miękkie w dotyku i lepiej czuć. Co to znaczy dla gracza tenisa? Strzały Podania są jeszcze trudniejsze i upuść strzałów bardziej precyzyjne, nagradzając swoją spontaniczność i wspieranie się odważnych decyzji.


Zmniejszyć tarcie zwiększyć swoją POWER:


Przepusty HEAD z Teflonem zmniejszając tarcie polimer.


Tarcie jest siłą, która hamuje ruch łańcucha, gdy zetknie się z przepust. Nowe przelotki HEAD z Teflonem ® polimer zmniejszający tarcie tworzy samosmarujący wpływ na materiał bazowy, pozwalając strunom ślizgać przez przepusty prawie bez tarcia o wiele mniej strat energii i mocy o wiele więcej.


Przepusty: konwencjonalne


Tarcie jest obecna pomiędzy dławikiem a łańcuchem zapewniają w pewnym stopniu odporność na uderzenia w piłkę, w wyniku straty energii i mocy mniejszej.


Przepusty HEAD z Teflonem ® polimerem redukującym tarcie:


Teflon ® zmniejsza tarcie polimer zapewnia niskiego tarcia powierzchnię styku, co umożliwia struny przesuwać przez przepusty prawie bez tarcia. Przeprowadzka bez oporu, struny utrzymać swoją energię podczas uderzenia piłki, zapewniając większą moc.


Podczas procesu nitkowania, Teflon ® zmniejsza tarcie polimeru w układzie przelotki umożliwia bardziej równomierne i stałe napięcie. System przepust HEAD bierze ten tarcia od co bardziej prawdziwe napięcie zapewniając większą sweetspot!


Teflon ® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy DuPont ® i jest używany na podstawie licencji przez HEAD SPORT GmbH rozpoczęciem


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Head YouTek Graphene PWR Prestige! Pomyśl o smashinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania tenisowy. smashinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Head. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Rakiety tenisowe .

Cechy Head YouTek Graphene PWR Prestige

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij