Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Xtreme Track

Head Xtreme Track

Head Xtreme Track

  • Head Xtreme Track
  • Head Xtreme Track
  • Head Xtreme Track
  • Head Xtreme Track
  • Head Xtreme Track

Head Xtreme Track

Opis produktu Head Xtreme Track

Opracowany ze szczególnym elastomeru, to Overgrip oferuje idealne dotyk, a szeregi powierzchni trakcji zapewnia dobrą przyczepność i większą kontrolę.

Head Xtreme Track jest idealny, by dopełnić twój sprzęt tenisowy. W twoim sklepie online smashinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na smashinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy znajdziesz inne produkty tenisowy dopełniające Head Xtreme Track.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Fantastyczny!!

-

Bardzo dobra przyczepność! fantastyczny

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty