Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head VelocitymlT 16

  • Head VelocitymlT 16
  • Head VelocitymlT 16
  • Head VelocitymlT 16

Head VelocitymlT 16

Opis produktu Head VelocitymlT 16

W rodzinie ciągów wielowłókienkowych, które na podstawie procesu budowlanego i produkcji dają już dużo energii, prędkość MLT jest dzieckiem plakat zasilania. Jego rdzeń jest otoczony multifilament grubszych włókien, które zwiększają efektywność energetyczną i zapewniają, dobrze, moc. Jednocześnie niskie tarcie powłoka gwarantuje, że ciągi ponownie wyrównać po każdym strzale o wysokim potencjale wirowania. Rzucanie w tętniącej życiem dotyku, prędkość MLT jest wielkim trwałe agregat prądotwórczy do turnieju lub klubu graczy.

Dane techniczne:

Długość: 12 m / 40 ft

Gauge: 16g


Zamawiaj Head VelocitymlT 16, korzystając z naszej oferty Struny tenisowe i kolekcji Kontrola. Zapoznaj się z produktami tenisowy na smashinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie tenisowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Kontrola w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie smashinn!

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Lina do rakiety

-

w porządku

Prędkość głowa lina

-

To był mój pierwszy zakup w Smash Inn, udał się bardzo dobrze, szybka dostawa i przybył przed terminem, produkt dokładnie tak, jak reklamowane i przybył dobrze zapakowane. Już drugi zakup tego samego produktu. Firma dobrze poinformowany o każdym etapie dostawy. Mam tylko dobre rekomendacje dotyczące Smash Inn.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij