Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Sonic Pro Edge Reel 17 200m

Head Sonic Pro Edge Reel 17 200m

  • Head Sonic Pro Edge Reel 17 200m
  • Head Sonic Pro Edge Reel 17 200m
  • Head Sonic Pro Edge Reel 17 200m

Head Sonic Pro Edge Reel 17 200m

Opis produktu Head Sonic Pro Edge Reel 17 200m

Jej naprawdę mam przewagę do niego. SONIC PRO EDGE oferuje ten sam komfort i poziom mocy niż jego brat, SONIC PRO, ale ma jedną niewielką różnicę. Chodzi w kształcie pięciokąta, który umożliwia ostateczny korkociąg. Wykonane ze specjalnego tworzywa polimerowego współpracy w połączeniu z miękkiej konstrukcji molekularnej SONIC PRO EDGE jest dla klubowych graczy, którzy potrzebują wsparcia i kontroli dodatkowy obrót.

Dane techniczne:

Długość: 200 m / 660 ft

Gauge: 17 g


W smashinn, pokazujemy całą charakterystykę Head Sonic Pro Edge Reel 17 200m. W tenisowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Head Sonic Pro Edge Reel 17 200m. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Head Sonic Pro Edge Reel 17 200m i korzystaj z naszych ofert tenisowy sprzętu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności