Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Intellitour 16

Head Intellitour 16

Head Intellitour 16

  • Head Intellitour 16
  • Head Intellitour 16
  • Head Intellitour 16
  • Head Intellitour 16
  • Head Intellitour 16

Head Intellitour 16

Opis produktu Head Intellitour 16

Ostatecznym hybrydowy RIP Tech ciąg wykorzystuje miękki elastyczny rdzeń, aby zapewnić niezrównaną wygodę i kontrolę.Dane techniczne:


- Długość: 5,5 m Główny, 92 m/304 ft; Krzyż 6,5 m, 108 m/356 ft


- Kaliber 16 g


Kochasz tenisowy? Kupuj Head Intellitour 16 i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Head. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Struny tenisowe we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania tenisowy, modele All players zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty