Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Revolt Pro Padel

Head Revolt Pro Padel

Head Revolt Pro Padel

Head Revolt Pro Padel

Head Revolt Pro Padel

  • Head Revolt Pro Padel
  • Head Revolt Pro Padel
  • Head Revolt Pro Padel
  • Head Revolt Pro Padel
  • Head Revolt Pro Padel
  • Head Revolt Pro Padel

Head Revolt Pro Padel

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Revolt Pro Padel

Cechy:


Górna:


Bardzo odporny TPU wstrzykiwany wampira

HEAD Perfect Fit kołnierz pianka / język

Konstrukcja skarpety wygodne oczko

System sznurowania owijania

Podwójna wkładka gęstości

Boczna stabilność HEAD Energy Ramka z przodostopia outtrigger


Podeszwa:


GŁOWA Hybrasion gumy combound

TPU 3D anty skręcanie trzpień z przodostopia wiosnę

EVA

Nie gumy znakowania

Profil Allcourt

GŁOWA TRI NRG



Technologie:


TRI NRG


Neutralizują: Nawilżanie wkładki piankowe: zintegrowany w obszarze pięty podeszwa środkowa, nawilżanie SPECJALNA PIANKA pochłania energię uderzenia i rozprowadza ją na całą stopę, eliminując wibracje i maksymalizując ruch do przodu.


SZTYWNOŚĆ: TPU kolbą do sztywności skrętnej: Strategicznie rozmieszczone między obszarem pięty i przedniej części stopy, TPU SHANK ZAPEWNIA skręcanie stabilność i zwiększoną przekazania władzy od pięty DO przedniej części stopy.


GENERATE: TPU WIOSNA + Pianka do odbicia ruch do przodu: Korzyści ochronne gwarancji pianki przodostopia fantastyczną amortyzację odbicia mniejszym zmęczeniu stopy dla większej wygody i na każdym kroku. W reagujących korzyści gwarantują wyjątkową stabilność i kontrolę w celu zwiększenia ruchu, szybsze manewrowanie. Dwa palce TPU działać jak sprężyna: wyginanie się wygina podczas ruchu do przodu i przez cała energia jest zwolniony. Technologia ta pozwala przyspieszyć jeszcze szybciej.


Kupuj Head Revolt Pro Padel w najniższej cenie! Twój sklep online tenisowy, smashinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Obuwie męskie w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Head Revolt Pro Padel. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu tenisowy w świetnych cenach!

Cechy Head Revolt Pro Padel

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Zgodność produktu i doskonały dostawa!

-

Zgodność produktu i doskonały dostawa!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij