Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Reflex MLT 17

Head Reflex MLT 17

  • Head Reflex MLT 17
  • Head Reflex MLT 17
  • Head Reflex MLT 17
  • Head Reflex MLT 17

Head Reflex MLT 17

Opis produktu Head Reflex MLT 17

Jeśli jesteś wysoki poziom turystycznej lub graczem turniejowym i wirowania jest gra, nie patrzeć dalej niż odruchu MLT, głowy najwygodniejsze i najbardziej premii multifilament ciąg. Dzięki specjalnej konstrukcji 100% nylon wielowłókienkowej łańcuch zapewnia dodatkową kontrolę podczas gdy unikalny żywicy PU zapewnia komfortowe uczucie i jest bardzo łatwy do ramienia. Specjalna powłoka niskim tarciu zapewnia struny doskonale ponownie wyrównać po każdym uderzeniu, co pozwala na generowanie korkociąg, jeśli wiesz co robisz. Dzięki unikalnej konstrukcji i materiału, REFLEX MLT daje dodatkową wybuchowość trzeba i zrzesza wszystkich korzyści płynących z wysokiej premii wielowłókienkowej ciąg.

Dane techniczne:

Długość: 12 m / 40 ft

Gauge: 1,25 mm / 17 g, 1,30 mm / 16 g


W smashinn, pokazujemy całą charakterystykę Head Reflex MLT 17. W tenisowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Head Reflex MLT 17. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Head Reflex MLT 17 i korzystaj z naszych ofert tenisowy sprzętu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty