Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head New Djokovic Dampener

Head New Djokovic Dampener

  • Head New Djokovic Dampener
  • Head New Djokovic Dampener
  • Head New Djokovic Dampener

Head New Djokovic Dampener

Opis produktu Head New Djokovic Dampener

Nowy przycisk w stylu tłumik, który otacza dwa główne ciągi i umożliwia większy komfort podczas gry. Tłumik odgrywa Novak Djokovic.

Nie czekaj dłużej i kup Head New Djokovic Dampener. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Head New Djokovic Dampener, możesz skontaktować się z smashinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. smashinn oferuje ekskluzywne produkty Rakiety tenisowe dla tenisowy i innych aktywności. Nasze Rakiety tenisowe sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Akcesoria.

Opinie klientów i pytania (4)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wielki

-

Działa lepiej niż inni

Bardzo dobry

-

szybka wysyłka i bardzo dobry

Ocena

-

Otimo produktu i optymalne dostawy

Tłumik

-

Buenisimo, wygodne

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności