Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Master 16 200m

Head Master 16 200m

  • Head Master 16 200m
  • Head Master 16 200m

Head Master 16 200m

Opis produktu Head Master 16 200m

Wszystko o tym ciągu zasilania wielowłókienkowa jest stałe. Z rdzeniem i jego grubsza wielowłóknowa opakowania zewnętrznego, łańcuch MASTER jest niezwykle wytrzymała i zapewnia doskonałą równowagę władzy, kontroli i komfortu klubowych graczy.Dane techniczne:


Waga: 16 g 1,40 mm

Długość: 200 m / 660 ft, 220 m / 726 ft, 400 m / 1320 ft


Head Master 16 200m jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie tenisowy znajdziesz Head Master 16 200m i powiązane produkty. Nasza gama produktów Kontrola została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Idealny.

-

Jest bardzo silny i miękkich linii.

Głowa master 16 200

-

Bardzo bezpieczne MATERIAŁ

Doskonały

-

Nic dodać. Doskonała!

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności