Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Lynx 18 200m

  • Head Lynx 18 200m
  • Head Lynx 18 200m
  • Head Lynx 18 200m

Head Lynx 18 200m

Opis produktu Head Lynx 18 200m

Przynieść moc, LYNX zapewnia kontrolę. Win Win. Ciąg monofilowe jest wykonana z mieszaniny polimerów nowej współpracy, która pomaga zapewnić żywy kontakt i kontrolę do swojej agresywnej gry. Stworzony dla turniejowych i klubowych graczy, LYNX jest bardzo trwałe i wygodne do gry.Dane techniczne:


Waga: 18 g

Długość: 200 m


Head Lynx 18 200m dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Head Lynx 18 200m posiada oficjalną gwarancję marki Head. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Reel naciągi i kategorii Kontrola.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Ryś głowa 18 200m żółty 120 / 200m

-

Świetny sznur do tenisa. Poczuj się świetnie z wieloma potężnymi spinami.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij