Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Lazer Velcro

Head Lazer Velcro

  • Head Lazer Velcro
  • Head Lazer Velcro
  • Head Lazer Velcro
  • Head Lazer Velcro

Head Lazer Velcro

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Lazer Velcro

Dzień zaczyna się w szkole, a kończy się na korcie tenisowym. Dobrze, że wygodne LAZER JR. jest idealny dla wszystkich dzień ma w sklepie. Jego podeszwa gumowa bez oznakowania nie zostawi żadnych śladów i oddzielny trwałe podnosek będzie upewnić się, że but pozostaje w stanie nie ważne gdzie biegać i slajdów. But jest bardzo wygodne dzięki specjalnej mieszanki skóry syntetycznej i oddychających materiałów siatkowych. Dzięki specjalnej mieszanki kolory niebieski i pomarańczowy w chłodnym i nowoczesny wygląd, z LAZER JR. sprawi, że dzień zapisze się w stylu. A jeśli chcesz poznać i obecnie buty szybko, jesteś w dobrych rękach z podwójnym rzepem.

Cechy:

Górny:

Wytrzymała skóra syntetyczna

Wygodne i podszewka z siatki

Podwójne STAPS rzepy

Specyficzne Junior ostatnia

Podeszwa:

GŁOWA HYBRASION ™ oznaczenie mieszanki gumowej nie

Komfortowa podeszwa środkowa EVA

Boczne gumy outtrigger

Podeszwa zewnętrzna profilu:

Technologia:

HyBrasion + ™: lepsza przyczepność. Szybsza gra.


Head Lazer Velcro dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Head Lazer Velcro posiada oficjalną gwarancję marki Head. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Obuwie dziecięce i kategorii Tenis.

Cechy Head Lazer Velcro

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Flawless service

-

Wszystkie odpowiednio. Gratulacje.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty