Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Hydrosorb Squash

Head Hydrosorb Squash

Head Hydrosorb Squash

  • Head Hydrosorb Squash
  • Head Hydrosorb Squash
  • Head Hydrosorb Squash
  • Head Hydrosorb Squash
  • Head Hydrosorb Squash

Head Hydrosorb Squash

Opis produktu Head Hydrosorb Squash

Ten system dwukanałowy zapewnia najwyższy komfort i przepływ powietrza, a powierzchnia z elastomeru o wysokiej przylepności zapewnia pewny chwyt.Dane techniczne:


- Długość: 110 cm


- Grubość: 1,8 mm


- Szerokość: 2,7 cm


Dodatkowo, Head Hydrosorb Squash w kategorii Owijka z naszego sklepu online tenisowy, znajdziesz inne powiązane produkty Squash . Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Head, w smashinn, znajdziesz produkty tenisowy, które również Cię zainteresują. Head koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia tenisowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty