Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head ATP Box

  • Head ATP Box
  • Head ATP Box

Head ATP Box

Opis produktu Head ATP Box

Box z 24 rur 3 kule.Znany piłka HEAD ATP, preferowane przez Andy Murray i wielu graczy, dla ich żywotności i zdolności, aby osiągnąć maksymalny efekt i kontrolę.


Pochodzi teraz z niezrównaną dużej wytrzymałości.

średnia Konkurs HEAD bale ENCORE ma nową technologię, która zapewnia maksymalną trwałość i SmartOptik odczuwalne widoczności.


Jest to oficjalna piłka ATP, ATP i Barclays wielu ATP World Tour w Londynie.


Czy znasz wszystkie funkcje Head ATP Box? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Piłki , naszą kompletną kolekcję Piłki tenisowe . Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Head, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Paczka 4, gdy kule dostępnej ponownie?

-

Zgodny z oczekiwaniami. Szkoda, że ​​paczka z 4 kulki nie są już dostępne super szybka dostawa.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij