Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head ATP

  • Head ATP
  • Head ATP
  • Head ATP

Head ATP

Opis produktu Head ATP

Symboliczna HEAD ATP piłka wyposażony w technologię EncoreTM zwiększa trwałość i jest wyposażony w więcej spinu i kontroli, tak aby można uderzyć piłkę tam, gdzie chcesz go przejść. SmartOptikTM oferuje lepszą widoczność w każdym czasie i na każdej powierzchni. Oficjalna Bal ATP Tour został opracowany w ścisłej współpracy z kilkoma ATP graczy. Piłka HEAD ATP znajduje się na największych na świecie sądów i idealny dla poważnych graczy, którzy chcą dodatkowy bit spinu i kontroli.Technologie:


Encore: 33% trwalszy z Encore technologii technologii Encore.

Encore Technologia oparta jest na mieszance polimerów naturalnych i antropogenicznych się w rdzeniu, który ogranicza zmiękczenie piłki.

Optik: 19% większa widoczność: The SmartOptik Felt. Gracz, rakieta i piłka tworzą system. Dokładny gry zależy od wielu czynników, w tym systemie.


Head ATP dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Head ATP posiada oficjalną gwarancję marki Head. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Piłki i kategorii Piłki tenisowe .

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Podziękować

-

Wielki sklep! Materiał dostarczony zgodnie z opisem.

Głowica kulowa

-

Dostawa została wykonana na czas i dotarł w idealnym stanie, bardzo zadowolony z wyniku.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności