Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Hawk Reel 16 200m

Head Hawk Reel 16 200m

  • Head Hawk Reel 16 200m
  • Head Hawk Reel 16 200m
  • Head Hawk Reel 16 200m

Head Hawk Reel 16 200m

Opis produktu Head Hawk Reel 16 200m

Jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​kontakt z piłką ma ciąg na rakietę. Więc lepiej upewnić się wybrać najlepsze. Nowy ciąg HEAD HAWKT Tour został opracowany wspólnie z naszymi najlepszych profesjonalnych graczy.


Dzięki innowacyjnym HEAD CRYSTAL technologii CORE łączy w sobie niezwykłą wydajność energetyczną dla wybuchowej energii z optymalną kontrolę i dotyk w każdym ujęciu. Przetestować go teraz, jeśli jesteś gotowy, aby zwolnić Pro Ciebie!Dane techniczne:


- długość: 12 m/40 m, 200 m/660 ft


- Kaliber: 1,20 mm/18 g, 1,25 mm / 17 g, 1.30mm/16 gTechnologia:


Kryształ Core Technology kryształ CoreHEAD jest unikalny proces produkcyjny ciąg, który wykorzystuje skomplikowany, wieloetapowy obróbce cieplnej ciągów ko-poliestrowych.


Head Hawk Reel 16 200m dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Head Hawk Reel 16 200m posiada oficjalną gwarancję marki Head. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Reel naciągi i kategorii Siła .

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Olinowanie

-

Świetna obsługa jakość i trwałość produktu excente

Olinowanie

-

Powrozy doskonała trwałość i wysoka jakość usług

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności