Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene XT Speed S

  • Head Graphene XT Speed S
  • Head Graphene XT Speed S
  • Head Graphene XT Speed S

Head Graphene XT Speed S

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Graphene XT Speed S

Lekka wersja S oferuje wszystkie zalety MP z łatwiejszej gry i większą zwrotność.Dane techniczne:


Waga: 285 g / 10,1 uncji

Szerokość: 22 mm

Wielkość główki: 645 cm² / 100 in²

Balans: 330 mm / ½ HL

Długość: Standard, 685 mm / 27 w

Rozmiar Grip: 0 5

Wzór naciągu: 16/19Technologia:


Odkryj nową erę grafenu:


Kiedy grał z rakietę Graphene, nigdy nie chcesz przegapić dodatkowe huśtawka to daje przy każdym zdjęciu. Teraz wyobraź sobie, kolejny etap tej rewolucyjnej technologii: Grafen XT, nowej generacji rakiet HEAD. Mamy najsilniejszą i najlżejszy dodaje materiał na świecie w jeszcze lepszy sposób, aby zapewnić Ci optymalne rozłożenie masy na szybszym huśtawka i więcej mocy.


Przyspieszyć rakietę:


Dzięki ulepszonej silniejszej struktury materiału grafenu XT, możemy uczynić nasze rakiety do 20% lżejszy w porównaniu do konwencjonalnej rakiety z równoważną wagę huśtawka. Innymi słowy, można mieć szybszy rakietę, ale o tej samej wadze, za piłką po trafieniu go.


Przyspieszyć grę:


Mieliśmy dobre spojrzenie na dzisiejszym tenisa i co jest naprawdę potrzebne. Gracze mają tendencję do

mają większą prędkość głowicy rakiety i więcej rotacyjne ruchy rakietę dla spin i mocy. Dobrzy gracze przystosowane uderzając piłkę bardziej w kierunku wierzchołka. Mamy zoptymalizowany budowę naszej rakiety GRAPHENE XT w sposób, który możemy umieścić na wadze, gdzie liczy się najbardziej. Rezultat: do 10% lepszego transferu energii. Lepszy transfer energii, wyższa prędkość kulki, szybciej gra.


Interesuje Cię Head Graphene XT Speed S? Jest w tym momencie w naszym sklepie smashinn, naszym tenisowy sklepie online. W smashinn znajdziesz więcej produktów tenisowy marki Head. Nie czekaj i ciesz się Head Graphene XT Speed S - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment tenisowy.

Cechy Head Graphene XT Speed S

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Głowica rakieta

-

Dziękuję za dostarczenie mojej nowej rakiety. Wszystko działało w porządku! Smshinn Ja zdecydowanie polecam.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij