Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

HEAD

HEAD Graphene XT Speed Pro

HEAD Graphene XT Speed Pro

  • HEAD Graphene XT Speed Pro
  • HEAD Graphene XT Speed Pro
  • HEAD Graphene XT Speed Pro

HEAD Graphene XT Speed Pro

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu HEAD Graphene XT Speed Pro

Prędkość jest wersja Pro Tour z najwyższej wagi. Wzór 18/20 ciąg zapewnia zoptymalizowane sterowanie i czuć, który agresywni gracze szukają.Dane techniczne:


Waga: 315 g / 11,1 uncji

Szerokość: 22 mm

Wielkość główki: 645 cm² / 100 in²

Balans: 310 mm / 1 1/3 w HL

Długość: Standard, 685 mm / 27 w

Rozmiar Grip: 1 5

Wzór naciągu: 18/20Technologia:


Grafen XT:


Odkryj nową erę grafenu:

Kiedy grał z rakietę Graphene, nigdy nie chcesz przegapić dodatkowe huśtawka to daje przy każdym zdjęciu. Teraz wyobraź sobie, kolejny etap tej rewolucyjnej technologii: Grafen XT, nowej generacji rakiet HEAD. Mamy najsilniejszą i najlżejszy dodaje materiał na świecie w jeszcze lepszy sposób, aby zapewnić Ci optymalne rozłożenie masy na szybszym huśtawka i więcej mocy.


Przyspieszyć rakietę:

Dzięki ulepszonej silniejszej struktury materiału grafenu XT, możemy uczynić nasze rakiety do 20% lżejszy w porównaniu do konwencjonalnej rakiety z równoważną wagę huśtawka. Innymi słowy, można mieć szybszy rakietę, ale o tej samej wadze, za piłką po trafieniu go. Nie matematyka!

do 30% większą wytrzymałość mechaniczną w porównaniu do HEAD grafenu. (Źródło: HEAD Testowanie)

GRAPHENE XT REV porównaniu do IG prędkości Pro. (Źródło: HEAD Testowanie)


Przyspieszyć grę:

Mieliśmy dobre spojrzenie na dzisiejszym tenisa i co jest naprawdę potrzebne. Gracze mają tendencję do

mają większą prędkość głowicy rakiety i więcej rotacyjne ruchy rakietę dla spin i mocy. Dobrzy gracze przystosowane uderzając piłkę bardziej w kierunku wierzchołka. Mamy zoptymalizowany budowę naszej rakiety GRAPHENE XT w sposób, który możemy umieścić na wadze, gdzie liczy się najbardziej. Rezultat: do 10% lepszego transferu energii. Lepszy transfer energii, wyższa prędkość kulki, szybciej gra.

GRAPHENE XT Prędkość Rev Pro vs IG Prędkość Pro - 5 cm wyższa uderzenie punkt. (Źródło: HEAD Testowanie)


Kupuj teraz HEAD Graphene XT Speed Pro za jedyne 163.95 $. Od HEAD, HEAD Graphene XT Speed Pro jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na smashinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów tenisowy. Zobacz pełną gamę Profesjonalne w naszym Rakiety tenisowe dziale.

Cechy HEAD Graphene XT Speed Pro

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności