Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene XT Speed Pro Unstrung

  • Head Graphene XT Speed Pro Unstrung
  • Head Graphene XT Speed Pro Unstrung

Head Graphene XT Speed Pro Unstrung

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Graphene XT Speed Pro Unstrung

Prędkość jest wersja Pro Tour z najwyższej wagi. Wzór 18/20 ciąg zapewnia zoptymalizowane sterowanie i czuć, który agresywni gracze szukają.Dane techniczne:


Waga: 315 g / 11,1 uncji

Szerokość: 22 mm

Wielkość główki: 645 cm² / 100 in²

Balans: 310 mm / 1 1/3 w HL

Długość: Standard, 685 mm / 27 w

Rozmiar Grip: 1 5

Wzór naciągu: 18/20Technologia:


Grafen XT:


Odkryj nową erę grafenu:

Kiedy grał z rakietę Graphene, nigdy nie chcesz przegapić dodatkowe huśtawka to daje przy każdym zdjęciu. Teraz wyobraź sobie, kolejny etap tej rewolucyjnej technologii: Grafen XT, nowej generacji rakiet HEAD. Mamy najsilniejszą i najlżejszy dodaje materiał na świecie w jeszcze lepszy sposób, aby zapewnić Ci optymalne rozłożenie masy na szybszym huśtawka i więcej mocy.


Przyspieszyć rakietę:

Dzięki ulepszonej silniejszej struktury materiału grafenu XT, możemy uczynić nasze rakiety do 20% lżejszy w porównaniu do konwencjonalnej rakiety z równoważną wagę huśtawka. Innymi słowy, można mieć szybszy rakietę, ale o tej samej wadze, za piłką po trafieniu go. Nie matematyka!

do 30% większą wytrzymałość mechaniczną w porównaniu do HEAD grafenu. (Źródło: HEAD Testowanie)

GRAPHENE XT REV porównaniu do IG prędkości Pro. (Źródło: HEAD Testowanie)


Przyspieszyć grę:

Mieliśmy dobre spojrzenie na dzisiejszym tenisa i co jest naprawdę potrzebne. Gracze mają tendencję do

mają większą prędkość głowicy rakiety i więcej rotacyjne ruchy rakietę dla spin i mocy. Dobrzy gracze przystosowane uderzając piłkę bardziej w kierunku wierzchołka. Mamy zoptymalizowany budowę naszej rakiety GRAPHENE XT w sposób, który możemy umieścić na wadze, gdzie liczy się najbardziej. Rezultat: do 10% lepszego transferu energii. Lepszy transfer energii, wyższa prędkość kulki, szybciej gra.

GRAPHENE XT Prędkość Rev Pro vs IG Prędkość Pro - 5 cm wyższa uderzenie punkt. (Źródło: HEAD Testowanie)


Head Graphene XT Speed Pro Unstrung jest protuktem związanym z kategori? Rakiety tenisowe oraz należy do kategorii Rakiety tenisowe wyselekcjonowanej dla tenisowy, smashinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności smashinn. Jakie są korzyści Head Graphene XT Speed Pro Unstrung? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest tenisowy.

Cechy Head Graphene XT Speed Pro Unstrung

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij