Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene XT Speed MP LTD

  • Head Graphene XT Speed MP LTD
  • Head Graphene XT Speed MP LTD
  • Head Graphene XT Speed MP LTD

Head Graphene XT Speed MP LTD

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Graphene XT Speed MP LTD

Jeśli potrzebujesz wszechstronnego rakietę, która wspiera swoją wszechstronną grę i daje optymalną kontrolę, wtedy prędkość MP będzie twoim najlepszym przyjacielem od teraz. Nieco lżejsze niż rakiety PRO Tour, ma otwartą wzór 16/19 ciąg, który zapewnia większą wirowanie, a innowacyjna technologia Grafen XT przenosi ciężar rakiety tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne do szybszej gry. Czy wybierasz się na trofeum turnieju lub walczyli w sposób pełny w lidze gra, MP PRĘDKOŚCI jest z Tobą na każdym kroku sposób.

Dane techniczne:

Masa: 300 g

Balans: 320 mm

Rozmiar głowy: 645 cm²

Długość: 685 mm, standardowa

Szerokość: 22

Grip Rozmiar: 1 5

Prędkość: Reflex 16 + Hawk 17

Technologia:

Szybsza gra Racquet.faster:

Dzięki ulepszonej silniejszego * Materiał struktury grafenu XT, możemy uczynić nasze rakiety do 20% lżejsze ** w porównaniu do konwencjonalnej rakiety z równoważną wagę huśtawka. Innymi słowy, trzeba szybciej rakietę, ale z tej samej wadze za piłką po trafieniu go. Robisz matematyki! * Do 30% większą wytrzymałość mechaniczną w porównaniu do HEAD grafenu. (Źródło: Badanie HEAD) ** GRAPHENE XT REV porównaniu IG Szybkości Pro. (Źródło: HEAD Testing)

CAPTURE, oceniać & SHARE:

Po załączeniu na rakiety HEAD, mały czujnik umożliwia wyświetlanie w czasie rzeczywistym strzał wizualizacje na smartfony i tablety oraz równoczesnego oglądania nagranych filmów i strzelił metryk.


Head Graphene XT Speed MP LTD ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Head Graphene XT Speed MP LTD zakupionego w smashinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy można odkryć pełną gamę produktów Head i dokonać zakupu produktów tenisowy zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Head Graphene XT Speed MP LTD

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Torba

-

Z rakietą zawiera woreczek do przechowywania rakietę?

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć! Tak, to jest z pokrywą ... dziękuję!

Bardzo posetiv

-

Kupiłem to za okazyjną cenę i jest bardzo zadowolony z tego produktu. czuję żadnej różnicy między nim i dotykowym Centrali Graphene prędkości MP (nowy rok). Jednak jestem tylko 12 lat i mają ograniczone finanse. I masz torbę rakietę co jest plusem. / :-)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności