Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene XT Radical PWR Unstrung

  • Head Graphene XT Radical PWR Unstrung
  • Head Graphene XT Radical PWR Unstrung

Head Graphene XT Radical PWR Unstrung

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Graphene XT Radical PWR Unstrung

PWR Radical to doskonały uniwersalny rakieta dla poważnego, dojrzałego gracza wysokiego szczebla, który jest domem na linii jak iw sieci. Oferuje on innowacyjną technologię adaptacyjnego wzór string (ASP), która pozwala graczom na wybór pomiędzy potężnym 14/19 wzorzec dla dalszych spinu i 16/19 wzór dla większej kontroli. Ponadto, rakieta jest również wyposażony w przełomową technologię Grafen XT na szybsze i bardziej kontrolowanej gry podejmowania ten jeden najbardziej wszechstronny PWR rakieta mamy do zaoferowania.

Dane techniczne:

Waga: 265 g / 9,3 uncji

Ciąg: 16/19, 14/19

Balans: 345 mm / nieparzyste

Długość: 695 mm / 27 1/3

Belka: 26/25/23 mm

Technologia:

Graphenext: Szybsze Racquet. Szybsza gra. Rewolucja w swojej grze.

ASP ASP, adaptacyjna technologia wzór łańcuch posiada dwa zestawy wymiennych przelotkę. Można wybierać pomiędzy 16/16 uzyskać więcej spinu i mocy lub 16/19 dla większej kontroli.

CAPTURE, oceniać & SHARE: Po załączeniu od rakiety HEAD, mały czujnik umożliwia wyświetlanie w czasie rzeczywistym strzał wizualizacje na smartfony i tablety oraz równoczesnego oglądania nagranych filmów i strzelił metryk.


Wszystkie produkty tenisowy z kategorii Rakiety tenisowe mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W smashinn znajdziesz szeroki wybór Rakiety tenisowe produktów od Head. Head Graphene XT Radical PWR Unstrung w cenie 146.95 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Head Graphene XT Radical PWR Unstrung

Head

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij