Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene XT Radical Pro

Head Graphene XT Radical Pro

  • Head Graphene XT Radical Pro
  • Head Graphene XT Radical Pro

Head Graphene XT Radical Pro

$ 191.45

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Graphene XT Radical Pro

Utworzono z twórczą wszystkich odtwarzacza sądu na uwadze, nowy RADICAL serii sprawdza wiele pól nigdy nie znali chciałeś. Dzięki wprowadzeniu przełomowej technologii Grafen XT Rodnik Pro pozwala się jeszcze lepszy rozkład ciężaru z wału do czubka i przyczepności, co powoduje większą moc i ulepszone przenoszenie energii na szybszym gry. Zalecane przez Andy Murray, najbardziej agresywna rakieta z serii posiada również nowy unikalny i dynamiczny design Razzle Dazzle, która przyciąga wzrok w każdym sądzie. Jeśli jest to nawet więcej energii trzeba, pokochasz tę cięższą ramę oraz fakt, że ta rakieta może być wyposażony w dłuższy pro player czapce za bardzo potężny i unikalny charakter.

Dane techniczne:

Waga: 310 g

Balans: 315 mm

Rozmiar głowy: 630 cm²

Długość: 685 mm, standardowa

Belka: 20/23/21 mm

Grip Rozmiar: 1 5

Technologia:

Szybsza gra Racquet.faster:

Dzięki ulepszonej silniejszego * Materiał struktury grafenu XT, możemy uczynić nasze rakiety do 20% lżejsze ** w porównaniu do konwencjonalnej rakiety z równoważną wagę huśtawka. Innymi słowy, trzeba szybciej rakietę, ale z tej samej wadze za piłką po trafieniu go. Robisz matematyki! * Do 30% większą wytrzymałość mechaniczną w porównaniu do HEAD grafenu. (Źródło: Badanie HEAD) ** GRAPHENE XT REV porównaniu IG Szybkości Pro. (Źródło: HEAD Testing)

CAPTURE, oceniać & SHARE:

Po załączeniu na rakiety HEAD, mały czujnik umożliwia wyświetlanie w czasie rzeczywistym strzał wizualizacje na smartfony i tablety oraz równoczesnego oglądania nagranych filmów i strzelił metryk.


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie , odkryj smashinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Head , wszystkie nasze produkty posiadają pełną gwarancję producenta Head. Lubisz Head Graphene XT Radical Pro? Wybierz jedną z naszych kategorii Rakiety tenisowe i odkrywaj szereg produktów Rakiety tenisowe . Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy Head Graphene XT Radical Pro

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności