Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene XT Prestige S

  • Head Graphene XT Prestige S
  • Head Graphene XT Prestige S
  • Head Graphene XT Prestige S

Head Graphene XT Prestige S

Opis produktu Head Graphene XT Prestige S

Gdy chcesz po prostu wyjść i cieszyć się, ty wciąż potrzebują odpowiednich rakietę na najbardziej precyzyjne gry. Prestiż S silosy najlżejszy, najłatwiejszy w obsłudze model i idealnego partnera dla gracza pośredniego. Oferuje on przełomową technologię Grafen XT dla szybszej grze na każdym dworze i premii i wyrafinowanej opowieści ekskluzywne wzornictwo matową czarną ramkę i premii warstwę węgla ze specjalną czcionką "Prestige". Śmiało i rozpocząć podróż, PRESTIGE S da Ci wszystko, czego potrzebujesz, właśnie wtedy, kiedy jest to potrzebne.

Dane techniczne:

Waga (bez naciągu): 305 g / 10,8 uncji

Wzór naciągu: 16/19

Wielkość główki: 630 cm² / 98 in²

Rozmiar Grip: 1 5

Balans: 320 mm / 1 w HL

Długość: Standard, 685 mm / 27 w

Szerokość: 22 mm

Technologia:

Graphen dalej: Szybsze Racquet. Szybsza gra. Rewolucja z gry.

Czujnik inteligentny tenis gotowe: CAPTURE, oceniać i SHARE Po załączeniu z rakiety HEAD, mały czujnik pozwala na wyświetlanie w czasie rzeczywistym strzał wizualizacje na smartfony i tablety oraz równoczesnego oglądania nagranych filmów i strzelił metryki.


Chcesz kupić Head Graphene XT Prestige S? Nie musisz już szukać! smashinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Profesjonalne. Odkryj nowe promocje na Rakiety tenisowe w smashinn. Przygotowane przez Head, produkty Profesjonalne są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy Head Graphene XT Prestige S

Head
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Ocena

-

Otimo produktu i dostawy otimo

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij