Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene XT Prestige Pro

Head Graphene XT Prestige Pro

Head Graphene XT Prestige Pro

  • Head Graphene XT Prestige Pro
  • Head Graphene XT Prestige Pro
  • Head Graphene XT Prestige Pro
  • Head Graphene XT Prestige Pro

Head Graphene XT Prestige Pro

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Graphene XT Prestige Pro

Jeśli PRESTIGE silos oznacza ostatecznej precyzji, a następnie PRESTIGE PRO jest jego najbardziej agresywnych ambasadorem. Seria wersja Tour oferuje otwartą, dynamiczną 16/19 wzór strun i przełomową technologię Grafen XT. To przesuwa ciężar tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne do szybszej gry, zapewniając przy typowej dokładności Prestige. Marin Cilic zalecane przez zaprojektowane dla graczy i technicznych, rakieta pochodzi z premii i wyrafinowany design, z ekskluzywnej czarnej matowej ramki i premii warstwą węgla ze specjalną czcionką "Prestige". Unikalna konstrukcja sprawia, że ​​wydajność napędzane również wygląd w pasującym torby Tour Team, obuwia i odzieży dla oka toczenia stóp do głów stroju. Równoważenie wymagania agresywnej gry z niezawodną dokładnością, to rakieta będzie upewnić się, że nie mają do odegrania w zakresie linii, ponieważ już od teraz, będzie dążyć do nich.

Dane techniczne:

Waga (bez naciągu): 315 g / 11,1 uncji

Wzór naciągu: 16/19

Wielkość główki: 630 cm² / 98 in²

Rozmiar Grip: 1 5

Balans: 315 mm / 1 w HL

Długość: Standard, 685 mm / 27 w

Szerokość: 22 mm

Technologia:

Graphen dalej: Schnelleres rakiety. Schnelleres Spiel Die Revolution deines Spiels.

Inteligentny czujnik tenis gotowe: festhalten, ANALYSIEREN UND teilen

Czujnik jestem mit dem Rakieta kannst du deine Schlage w Echtzeit jestem Smartphone Tablet oder eine Videoaufnahme Ogladaj oder deines Spiels gleichzeitig mit den Schlagdaten abspielen.


Head Graphene XT Prestige Pro jest idealny, by dopełnić twój sprzęt tenisowy. W twoim sklepie online smashinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na smashinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy znajdziesz inne produkty tenisowy dopełniające Head Graphene XT Prestige Pro.

Cechy Head Graphene XT Prestige Pro

Head

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij