Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene XT Prestige MP

Head Graphene XT Prestige MP

  • Head Graphene XT Prestige MP
  • Head Graphene XT Prestige MP
  • Head Graphene XT Prestige MP

Head Graphene XT Prestige MP

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Graphene XT Prestige MP

Obietnice silosów precyzja prestiż i legendarna wersja MP zatrzymuje piłkę na najwyższym poziomie. Sekret wyjątkowej inżynierii gwarantuje Państwu więcej dotknąć i poczuć i ostatecznej precyzji w każdym ujęciu. Podobnie jak jego silosach braci, MP wyposażony w przełomową technologię Grafen XT, która przesuwa ciężar, gdzie jest to rzeczywiście potrzebne, aby uzyskać więcej kontroli i szybszą grę. Dzięki wzór 18/20 strun do ostatecznej kontroli, MP to czysta rakieta wydajność z premii i wyrafinowane wzornictwo ekskluzywną czarną ramkę matowy i premii warstwę węgla ze specjalną czcionką "Prestige".

Dane techniczne:

Waga (bez naciągu): 320 g / 11,3 uncji

Wzór naciągu: 18/20

Wielkość główki: 630 cm² / 98 in²

Rozmiar Grip: 1 5

Balans: 310 mm / 1 1/3 w HL

Długość: Standard, 685 mm / 27 w

Szerokość: 21 mm

Technologia:

Graphen dalej: Schnelleres rakiety. Schnelleres Spiel Die Revolution deines Spiels.

Inteligentny czujnik tenis gotowe: festhalten, ANALYSIEREN UND teilen

Czujnik jestem mit dem Rakieta kannst du deine Schlage w Echtzeit jestem Smartphone Tablet oder eine Videoaufnahme Ogladaj oder deines Spiels gleichzeitig mit den Schlagdaten abspielen.


Nie czekaj dłużej i kup Head Graphene XT Prestige MP. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Head Graphene XT Prestige MP, możesz skontaktować się z smashinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. smashinn oferuje ekskluzywne produkty Rakiety tenisowe dla tenisowy i innych aktywności. Nasze Rakiety tenisowe sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Profesjonalne.

Cechy Head Graphene XT Prestige MP

Head

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności