Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene XT Extreme Pro

Head Graphene XT Extreme Pro

  • Head Graphene XT Extreme Pro
  • Head Graphene XT Extreme Pro
  • Head Graphene XT Extreme Pro
  • Head Graphene XT Extreme Pro

Head Graphene XT Extreme Pro

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Graphene XT Extreme Pro

Gra jest agresywny, spin to przejdź do skoku i mocy drugie imię. Cóż, wtedy EXTREME PRO to rakieta. Jest to najcięższy i najsztywniejszego skrajnej rakiet, co daje o wiele więcej energii, dotknij i wirowanie tak, że można go w sumie czasu. Technologia Grafen XT przenosi ciężar tam, gdzie jest to potrzebne do szybszej gry, podczas gdy wszechstronny kształt rakiety daje Ci spin trzeba umieścić przeciwnika na jego miejscu. Dodaj jaskrawy żółty wzór historię i Pozostaje tylko pytanie, czy jesteś gotowy do tego.

Dane techniczne:

Waga (bez naciągu): 315 g / 11,1 uncji

Balans: 310 mm / 1 1/3 HL

Długość: Standard, 685 mm / 27 w

Technologia:

GRAPHENE xt:

Gdy grał z rakieta Graphene, nigdy nie chcesz przegapić dodatkową parą to daje przy każdym zdjęciu. Teraz wyobraź sobie, kolejny etap tej rewolucyjnej technologii: Grafen XT nowej generacji rakiet głową. Mamy dodaje najsilniejszy i najlżejszy materiał na świecie w jeszcze lepszy sposób, aby zapewnić Ci optymalne rozłożenie ciężaru na szybszym huśtawka i większą moc.

ZWIĘKSZONE SWING WAGA: Waga została przesunięta do czubka i przyczepność, zapewniając lepszą zwrotność i zwiększoną swingweight.

GRAPHENE integracji: Grafen jest zintegrowany z wałem rakiety, dzięki czemu jest bardziej stabilna i umożliwia optymalny podział masy.

Większa moc: Odtwarzacze generować więcej energii kinetycznej, kiedy uderzyć piłkę. Przy mniejszym wysiłku, większa moc jest generowany.

Przyspieszyć rakietę: Dzięki ulepszonej silniejszego * Materiał struktury grafenu XT, możemy uczynić nasze rakiety do 20% lżejsze ** w porównaniu do konwencjonalnej rakiety z równoważną wagę huśtawka. Innymi słowy, trzeba szybciej rakietę, ale z tej samej wadze za piłką po trafieniu go. Robisz matematyki! * Do 30% większą wytrzymałość mechaniczną w porównaniu do HEAD grafenu. (Źródło: Badanie HEAD) ** GRAPHENE XT REV porównaniu IG Szybkości Pro. (Źródło: HEAD Testing)

GŁOWA Grafen XT Technologia Waga Dystrybucja

Przyspieszyć grę: Mieliśmy przyjrzeć dzisiejszego tenisa i co jest naprawdę potrzebne. Gracze mają zwykle większą prędkość głowicy rakiety i kolejne ruchy obrotowe rakietę dla spin i mocy. Dobrzy gracze przystosowane uderzając piłkę dalej ku końcowi. Mamy zoptymalizowane budowę naszej rakiecie GRAPHENE XT w sposób, który kładziemy na wadze, gdzie liczy się najbardziej. Rezultat: do 10% *** lepszego transferu energii. Im lepszy transfer energii, tym wyższa prędkość kulki, tym szybciej gra. *** GRAPHENE XT Prędkość Rev Pro vs. IG Prędkość Pro - co 5 cm wyższego punktu uderzania. (Źródło: HEAD Testing)

CAPTURE, oceniać & SHARE: Po załączeniu od rakiety HEAD, mały czujnik umożliwia wyświetlanie w czasie rzeczywistym strzał wizualizacje na smartfony i tablety oraz równoczesnego oglądania nagranych filmów i strzelił metryk.


Co sądzisz o Head Graphene XT Extreme Pro w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie tenisowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Head. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Rakiety tenisowe .

Cechy Head Graphene XT Extreme Pro

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty