Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene XT Cyano 135

Head Graphene XT Cyano 135

  • Head Graphene XT Cyano 135
  • Head Graphene XT Cyano 135

Head Graphene XT Cyano 135

Opis produktu Head Graphene XT Cyano 135

Nowa Grafen XT cyjano 135 pochodzi z punktu równowagi pod wpływem naszej technologii Grafen XT zwiększając zwrotność przez znaczną kwotę. Oprócz tego, waga rakiety oferuje najwyższą moc dla każdego strzału.

Dane techniczne:

TYP: Power Racquet

Technologia: Grafen XT / CT2

Szerokość: 20 mm

Głowa Rozmiar: 500 cm 2

Masa ramy: 135 g

Balans: na główkę

Wzór naciągu: 12/17

Grip: Hydrosorb Pro


Kupuj teraz Head Graphene XT Cyano 135 za jedyne 99.95 $. Od Head, Head Graphene XT Cyano 135 jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na smashinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów . Zobacz pełną gamę Kontrola w naszym Rakiety squasha dziale.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności