Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene Tornado N2

Head Graphene Tornado N2

Head Graphene Tornado N2

  • Head Graphene Tornado N2
  • Head Graphene Tornado N2
  • Head Graphene Tornado N2
  • Head Graphene Tornado N2
  • Head Graphene Tornado N2

Head Graphene Tornado N2

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Graphene Tornado N2

Będziesz miłował nowy wygląd bardzo lubianej Tornado N2. Spektakularny kontrast prac niebieskich i zielonych naprawdę dobrze się rakieta, którego miejsce w naszej ofercie został dawna. Ale model ten oferuje o wiele więcej niż sam projekt i oferuje duży sweetspot dzięki N2 Foam więc można grać bardziej komfortowo niż kiedykolwiek. Wykorzystuje również grafenu w kadrze na jeszcze większą moc, jeśli jest to możliwe. Być może teraz jest czas, aby odebrać nowe Tornado N2? To może być jeden dla Ciebie!

Dane techniczne:

Waga (bez naciągu): 375 g

Wielkość główki: 420 cm²

Balans: 260 mm

Szerokość: 38 mm

Technologie:

Grafen: więcej mocy przy mniejszym wysiłku. Nowa technologia HEAD wprowadza rdzeń najsilniejszy i najlżejszy materiał na świecie: Grafen.

Bardziej.

C: Pierścień: Elastomer umieszczone wokół ramy, pomiędzy ramą a pianką, tworząc unikalny interakcji, który zapewnia większy komfort i większy sweet spot.

Chip: Nowy wzór wiercenia z wykorzystaniem różnych rozmiarów otworów, które działają w połączeniu z C Pierścień przynosząc większy sweet spot (więcej komfortu i kontroli) oraz większą sztywność na uderzenia (więcej mocy).

Antishock: Ten wyjątkowy materiał polimerowy pozwoliło HEAD stworzyć zderzak, który zapewnia najwyższą rakietę protection.Positioned nad IBS2 ta specjalna folia gwarantuje nie tylko większą trwałość, ale również zapewnia zwiększoną odporność na zarysowania.

N2 pianki: Zwiększona wielkość komórek zmienia właściwości pianki Softer pianki dla nieograniczonej władzy.


Head Graphene Tornado N2 jest idealny, by dopełnić twój sprzęt tenisowy. W twoim sklepie online smashinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na smashinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy znajdziesz inne produkty tenisowy dopełniające Head Graphene Tornado N2.

Cechy Head Graphene Tornado N2

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Potencjał upgrade

-

Bardzo podobały mi się ostrze. radykalna zmiana w mocy w porównaniu do mojego poprzedniego głowę łopatą. spektakularne kolory

Model

-

Witam, ten model rakiety jest Głową Grafen Tornado N2 PRO?

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć, to jest rakieta: Grafen Tornado N2 jej zakres PRO głową. pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty