Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene Neon 150

Head Graphene Neon 150

Head Graphene Neon 150

  • Head Graphene Neon 150
  • Head Graphene Neon 150
  • Head Graphene Neon 150
  • Head Graphene Neon 150

Head Graphene Neon 150

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Graphene Neon 150

Cięższa wersja grafenu 130 oferuje na komfort i zwrotność z powodu zmniejszenia jego punktu równowagi do 335 mm, możliwe dzięki technologii Graphene.Dane techniczne:


- Waga: 150 gTechnologia:


Grafen jest najsilniejszy i najlżejszy materiał na świecie.


W budowie rakiet HEAD, umożliwia redystrybucję ciężaru z wału rakiety do czubka i uchwytu.


Z tego zoptymalizowanego redystrybucji masy w rakiecie, gracze generować więcej energii kinetycznej, kiedy uderzyć piłkę. Przy mniejszym wysiłku, więcej mocy jest generowana.


Graphene jest zintegrowany z wałem rakiety, dzięki czemu jest bardziej stabilna i umożliwiając optymalne redystrybucję wagowych.


Masa została przesunięta do końcówki i uchwytem, ​​zapewniając lepszą manewrowość oraz zwiększoną swingweight.


YouTek ™ łączy w sobie wyjątkowe technologie, które idealnie pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb. Czy gra jest agresywny i ryzykowny lub spójne i gładkie, YouTek ™ zwiększa wydajność i przynosi obecnie najlepsze w tobie.


Szukasz Head Graphene Neon 150? W smashinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Siła od najlepszych producentów. Na przykład Head, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu tenisowy.

Cechy Head Graphene Neon 150

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij