Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Graphene Extreme PRO

Head Graphene Extreme PRO

  • Head Graphene Extreme PRO
  • Head Graphene Extreme PRO
  • Head Graphene Extreme PRO

Head Graphene Extreme PRO

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Graphene Extreme PRO

Wszystkie korzyści z Graphene Ekstremalne MP w cięższych, sztywniejszej wersji. Ta wycieczka agresywna rakieta zapewnia wszystkie dodatkową dotyku, mocy i ogromnej spinu chcesz agresywnej gry.Dane techniczne:


Waga: 315 g / 11,1 uncji

Belka: 24/26/23 mm

Wielkość główki: 645 cm² / 100 ²

Balans: 310 mm / 1 1/3 w HL

Długość: Standard, 685 mm / 27 w

Rozmiar Grip: 1 5

Wzór naciągu: 16/19Technologia:


GRAPHENE:


Odkryta w 2004 Graphene składa się z pojedynczej dwuwymiarowej warstwy atomów węgla. Niniejszy materiał ma wytrzymałość na rozerwanie 200 razy większą od stali, co sprawia, że ​​ostateczny substancji do tworzenia nowych klatek rakietę HEAD tenisowe z wyjątkowe właściwości.


Grafen technologia pozwala po raz pierwszy optymalne redystrybucji wagi w rakiety HEAD. Dzięki zastosowaniu GRAPHENE w szybie, waga w środkowej części rakiety tenisowej może być zmniejszona. Zamiast tego, waga może być przesunięty z wału rakiety bardziej funkcjonalnie istotnych obszarów w końcówce i przyczepności. Ta unikalna konstrukcja zapewnia graczom niezrównanej zwrotności i zwiększonym swingweight. Innymi słowy, rakieta z grafenu jest łatwiej huśtawka i umożliwia jeszcze bardziej potężne strzały. A to daje przeciwnika naprawdę ciężko.


DANE TECHNICZNE:


Grafen jest najsilniejszy i najlżejszy materiał na świecie.

W konstrukcji rakiety HEAD, umożliwia redystrybucję ciężaru z wału rakiety do czubka i przyczepności.

Z tej optymalnej redystrybucji wagi w rakiecie, gracze generują więcej energii kinetycznej, kiedy uderzyć piłkę. Przy mniejszym wysiłku, więcej mocy jest generowana.

Graphene jest zintegrowany z wałem rakiety, czyniąc go bardziej stabilnym i umożliwiając optymalne redystrybucję wagowych.

Masa została przesunięta do końcówki i uchwytem, ​​zapewniając lepszą manewrowość oraz zwiększoną swingweight.


TECHNOLOGIE GET indywidualnych:

Youtek łączy doskonałe technologie, aby idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Niezależnie, czy gra jest agresywny i przygód lub spójne i gładkie, Youtek zwiększa wydajność i przynosi obecnie najlepsze w was.


Head Graphene Extreme PRO to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z tenisowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Profesjonalne i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Rakiety tenisowe znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie smashinn! Oferujemy szeroki wybór Head, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Head Graphene Extreme PRO

Head

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonała jakość

-

Za cenę, to jest wielki przekręt.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności