Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Frontenis Spector

Head Frontenis Spector

  • Head Frontenis Spector
  • Head Frontenis Spector

Head Frontenis Spector

Opis produktu Head Frontenis Spector

HEAD spector rakieta dla frontenis i racquetball. Poziom zaawansowany. Waga: 270 g. Długość: 700 mm. Waga: 325 mm. Profil: 24 mm. Rozmiar główki: 680 cm². Wzorzec ciągu: 16 x 19.

Z Head Frontenis Spector, gwarantujemy najlepszy sprzęt . Dodatkowo w smashinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Head. Nasz zespół ekspertów dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Rakiety frontennis za każdym razem.

Cechy Head Frontenis Spector

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Good stuff

-

Wszystko bardzo dobrze

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty