Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Frontenis MX Flash

Head Frontenis MX Flash

  • Head Frontenis MX Flash
  • Head Frontenis MX Flash
  • Head Frontenis MX Flash

Head Frontenis MX Flash

Opis produktu Head Frontenis MX Flash

Właściwości: Nadstawa rakieta zapewniająca maksymalną moc Konstrukcja łańcucha w celu utrzymania kontroli Łatwy w użyciu i dobrze wyważony. Dane techniczne: Metallix Head Rozmiar: 710 cm 2 Waga: 280 Gr Wartość: 345 Mm Profil: 22 mm Długość: 685 mm String Pattern: 16/19

Czy znasz wszystkie funkcje Head Frontenis MX Flash? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Rakiety frontennis , naszą kompletną kolekcję Rakiety frontennis. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Head, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonały

-

Pozostawił rakieta w idealnym stanie technicznym i harmonogramem, to jest również dobre rakieta choć starałem się zaledwie dwa dni

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty