Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Delta Elite

Head Delta Elite

Head Delta Elite

  • Head Delta Elite
  • Head Delta Elite
  • Head Delta Elite
  • Head Delta Elite

Head Delta Elite

Opis produktu Head Delta Elite

Rakieta faworyzowana przez świat nie. 1 Fernando Belasteguín, w miękkiej wersji. Wykonany z myślą o pasjonatach, jego powierzchnia z włókna szklanego sprawia, że ​​jest jeszcze wygodniejszy. Nowy kształt zwiększa swą potęgę, a materiał Graphene XT w ramce generuje ekstremalną moc. Ta piękna wersja została zaprojektowana z myślą o estetyce wyścigu Bela w kolorze szarym, pomarańczowym i czerwonym. Jeśli wy właśnie odkrywacie padel jak sport, z tym modelem wy będziecie niewątpliwie mieć wspaniałe wyniki. Udowodnij sobie, że możesz być prawdziwym mistrzem.

Dane techniczne:

Waga: 360 g

Rozmiar głowy: 470 cm²

Waga: 270 mm

Szerokość: 38 mm

Technologia:

Graphene XT: szybszy rakiet. Szybsza gra. Rewolucja w grze.

Elastyczne podwozie: Nowa miękka kombinacja konstrukcji ramki i pianki zapewnia lepszy komfort i większe słodkie miejsce.

Chip: Nowy wzór wiercenia, wykorzystujący różne rozmiary otworów, które działają w połączeniu z pierścieniem C, co zwiększa słodkie miejsce (większy komfort i kontrolę) oraz większą sztywność przy uderzeniu (więcej mocy).

Ultrasoft foam: Nowa pianka ULTRA SOFT jest potomkiem słynnej pianki N2 o zwiększonej gęstości i pamięci, zapewniającym lepszy dźwięk i lepszą odtwarzalność.

Antishock: Ten unikalny materiał polimerowy umożliwił HEAD utworzenie zderzaka, który zapewnia najwyższą ochronę rakiet.

Uchwytywane przez IBS2 ta specjalna folia gwarantuje nie tylko wyższą trwałość, ale również zwiększa odporność na zarysowania.


Z Head Delta Elite, gwarantujemy najlepszy sprzęt tenisowy. Dodatkowo w smashinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep tenisowy i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Head. Nasz zespół ekspertów tenisowy dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Rakiety padel za każdym razem.

Cechy Head Delta Elite

Skład Ramy
Balance
Kształt

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Chłodny

-

Bardzo ładna akcja w szafie odpowiada medium graczy szukających śliskie precyzję pobity.

Doskonała rakieta

-

Uff ... To ... Wystarczy, że opodatkowanie było ciężkie! 60% wartości? :)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty