Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Delta Elite

Head Delta Elite

Head Delta Elite

  • Head Delta Elite
  • Head Delta Elite
  • Head Delta Elite
  • Head Delta Elite
  • Head Delta Elite

Head Delta Elite

Opis produktu Head Delta Elite

Rakieta faworyzowana przez świat nie. 1 Fernando Belasteguín, w miękkiej wersji. Wykonany z myślą o pasjonatach, jego powierzchnia z włókna szklanego sprawia, że ​​jest jeszcze wygodniejszy. Nowy kształt zwiększa swą potęgę, a materiał Graphene XT w ramce generuje ekstremalną moc. Ta piękna wersja została zaprojektowana z myślą o estetyce wyścigu Bela w kolorze szarym, pomarańczowym i czerwonym. Jeśli wy właśnie odkrywacie padel jak sport, z tym modelem wy będziecie niewątpliwie mieć wspaniałe wyniki. Udowodnij sobie, że możesz być prawdziwym mistrzem.

Dane techniczne:

Waga: 360 g

Rozmiar głowy: 470 cm²

Waga: 270 mm

Szerokość: 38 mm

Technologia:

Graphene XT: szybszy rakiet. Szybsza gra. Rewolucja w grze.

Elastyczne podwozie: Nowa miękka kombinacja konstrukcji ramki i pianki zapewnia lepszy komfort i większe słodkie miejsce.

Chip: Nowy wzór wiercenia, wykorzystujący różne rozmiary otworów, które działają w połączeniu z pierścieniem C, co zwiększa słodkie miejsce (większy komfort i kontrolę) oraz większą sztywność przy uderzeniu (więcej mocy).

Ultrasoft foam: Nowa pianka ULTRA SOFT jest potomkiem słynnej pianki N2 o zwiększonej gęstości i pamięci, zapewniającym lepszy dźwięk i lepszą odtwarzalność.

Antishock: Ten unikalny materiał polimerowy umożliwił HEAD utworzenie zderzaka, który zapewnia najwyższą ochronę rakiet.

Uchwytywane przez IBS2 ta specjalna folia gwarantuje nie tylko wyższą trwałość, ale również zwiększa odporność na zarysowania.


Sprawdź Head Delta Elite w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Rakiety padel i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Profesjonalne w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w smashinn.

Cechy Head Delta Elite

Skład Ramy
Balance
Kształt

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Chłodny

-

Bardzo ładna akcja w szafie odpowiada medium graczy szukających śliskie precyzję pobity.

Doskonała rakieta

-

Uff ... To ... Wystarczy, że opodatkowanie było ciężkie! 60% wartości? :)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty