Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Cocoon N2

Head Cocoon N2

Head Cocoon N2

  • Head Cocoon N2
  • Head Cocoon N2
  • Head Cocoon N2
  • Head Cocoon N2
  • Head Cocoon N2

Head Cocoon N2

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head Cocoon N2

The Head Cocoon N2 is a multipurpose padel, because it has an incredible and extraordinary touch. If you like control and power this is your racquet with an incredible design with unique performance.

Kupuj swoje ulubione Rakiety padel modele i ciesz się tenisowy. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Head Cocoon N2. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Head Cocoon N2, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w tenisowy telefonicznie lub email.

Cechy Head Cocoon N2

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Artykuł zniszczony

-

Rakieta jest bardzo dobra, ale został dostarczony z pochwy łamanego oraz ze znakiem na rakietę w otwór w osłonie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij