Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head 4 Major Club Bag

  • Head 4 Major Club Bag
  • Head 4 Major Club Bag
  • Head 4 Major Club Bag

Head 4 Major Club Bag

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Head 4 Major Club Bag

Każde zwycięstwo jest wyjątkowy, ale Grand Slam Tytuł często jest wisienką na torcie. Aby uczcić cztery specjalne turnieje w kalendarzu Tenis, dajemy 4 głównych Klubu Torby, który jest indywidualnie zaprojektowane dla każdego z lat czterech turniejów Wielkiego Szlema. Australian Open worek trafia do sądów w kombinacji kolorów zielonego i żółtego, torba French Open obchodzi narody gospodarzy kolory niebieskie, czerwone i białe a białe jest (widoczna) kolor torby Wimbledon. Torba na ostatnim turnieju Grand Slam roku, US Open, jest w wyraźnym czerwonym, bezpośredni link do partnerstwa między głową i RED w celu podniesienia świadomości i pieniądze na walkę z AIDS. Poza tym ich innej konstrukcji, cztery worki mają jedną wspólną cechę: ich zmieścić wszystko, czego potrzebujesz w głównej komorze, a także oddzielny przedział na buty, która utrzymuje buty oddzielić od reszty ubrania. Każdy worek jest bardzo łatwy do złożenia, a więc można przechowywać go w większej torby podczas podróży. Po tym wszystkim, specjalne okazje potrzebuje specjalnie zaprojektowaną torbę.

Cechy:

Każde zwycięstwo jest wyjątkowy, ale Grand Slaompartment

1 kieszeń na buty Aby uczcić cztery specjalne turnieje w kalendarzu Tenis, dajemy 4 głównych Klubu Torby, który jest indywidualnie zaprojektowane dla każdego z lat czterech turniejów Wielkiego Szlema. Australian Open worek trafia do sądów w kombinacji kolorów zielonego i żółtego, torba French Open obchodzi narody gospodarzy kolory niebieskie, czerwone i białe a białe jest (widoczna) kolor torby Wimbledon. Torba na ostatnim turnieju Grand Slam roku, USA

Materiał: 100% Poliuretan

1 komora główna

Przedział 1 buta

Dane techniczne:

Objętość: 41

Wymiary: 50 x 27,5 x 30 cm


Nie czekaj dłużej i kup Head 4 Major Club Bag. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Head 4 Major Club Bag, możesz skontaktować się z smashinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. smashinn oferuje ekskluzywne produkty Torby dla tenisowy i innych aktywności. Nasze Torby sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Torby.

Cechy Head 4 Major Club Bag

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij