Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head TIP Foam

Head TIP Foam

  • Head TIP Foam
  • Head TIP Foam
  • Head TIP Foam

Head TIP Foam

Opis produktu Head TIP Foam

Piłka tenisowa dla początkujących, zwłaszcza dla dzieci, którzy zaczynają grać w tenisa. Ta kula jest przeznaczona dla dzieci od 5 do 6 lat. Piłka jest o 75% wolniejsza w porównaniu do prawdziwej piłki, dając początkującym wystarczająco dużo czasu, aby każdy skok poprawiał się technicznie.

Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Head TIP Foam jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Head TIP Foam, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym smashinn. Nasza szeroka kolekcja Piłki tenisowe zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z tenisowy w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w smashinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności