Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head TIP Foam

  • Head TIP Foam
  • Head TIP Foam
  • Head TIP Foam

Head TIP Foam

Opis produktu Head TIP Foam

Piłka tenisowa dla początkujących, zwłaszcza dla dzieci, którzy zaczynają grać w tenisa. Ta kula jest przeznaczona dla dzieci od 5 do 6 lat. Piłka jest o 75% wolniejsza w porównaniu do prawdziwej piłki, dając początkującym wystarczająco dużo czasu, aby każdy skok poprawiał się technicznie.

Nie czekaj dłużej i kupuj Head TIP Foam - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na smashinn znajdziesz inne produkty Piłki tenisowe w kategorii Piłki , co dopełni twój zakup. Kupuj Head TIP Foam i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Piłki tenisowe i wybrać coś dla siebie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności