Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gu

Gu Hydration Tabs

Gu Hydration Tabs

  • Gu Hydration Tabs
  • Gu Hydration Tabs
  • Gu Hydration Tabs

Gu Hydration Tabs

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Gu Hydration Tabs

Stworzony przede wszystkim dla nawilżenia, GU Hydration Drink Karty oferują niski opcję kalorii napój sportowca. GU Hydration Drink Karty zostały przeredagowane z ksylitolem, aby pomóc zmniejszyć cierpienie przewodu pokarmowego w porównaniu do sorbitolu. Sodu, podstawowym elektrolitem utracone z potem, pomaga utrzymać równowagę wodną. Wykorzystanie GU Hydration Drink Tabs przed, w trakcie i po wysiłku, aby nawilżyć i uzupełniania poziomu elektrolitu.


Utrzymanie równowagi elektrolitów systemu i pomoc w optymalnym hydration.Drop jednej karcie na 16 ml wody. Pre wodzian przed aktywnością. W czasie działalności, pić 20 30 uncji na godzinę.


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie tenisowy, odkryj smashinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Gu , wszystkie nasze produkty tenisowy posiadają pełną gwarancję producenta Gu. Lubisz Gu Hydration Tabs? Wybierz jedną z naszych kategorii Odżywianie i odkrywaj szereg produktów Odżywianie . Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy Gu Hydration Tabs

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności